Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A glamourban található kuponok...

A glamourban található kuponok hol érvényesek?

Figyelt kérdés
Azt írja némelyiknél hogy az akcióban résztvevő üzleteinket keresd a www.********.hu oldalon. De egyiknek a honlapján sem találok olyat hogy glamour napok vásárol jte is bla bla bla.. Ezebe az üzletekbe van kuponom amiről nem tudom hogy itt érvényes lesz e(Nyíregyházán): mc café, laroche-posay termékek,müller,takko,c&a,vögele. Na ezek érvényesek lesznek nyíregyen?? Mert a honlapukon nem találtam semmi infót a glamour kedvezményekkel kapcsolatban.
2012. okt. 11. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Oktondi pocok!

Miért nem a glamour oldalán keresed?


[link]

2012. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert a kupon hátulján ez áll: "Az akcióban résztvevő üzletek listáját megtalálod a www.*valamelyiküzletneve*.hu..
2012. okt. 11. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
De ennyire élhetetlen nem lehetsz!
2012. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jólvan na.. de én azthittem ott kell keresni. Te sem tidsz mindent.. meg érdekes hogy egyik honlapon sincs semmi infó a glamur napokkal kapcsolatban :S
2012. okt. 11. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, valóban nem tudok mindent.

Viszont képes vagyok használni a netes keresőket, és sose fogom megérteni, hogy valaki miért ír ki egy kérdést, amikor sokkal rövidebb ideig tart önállóan megkeresni.


DE abban igazad van, hogy ezt akár minden második kérdezőnek beírhatnám válaszul.

2012. okt. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg ott van a kuponfüzet hátulján is az üzletlista.
2012. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de én kerestem a neten, de nem találtam !
2012. okt. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!