Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az szerintetek hülyén néz ki...

Az szerintetek hülyén néz ki ha egy kicsit nagyobb fenekű fiú passzosabb farmert hord?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit nagy a " valagam" , nem vagyok kövér, eddig elég bő gatyákat hordtam de most vettünk olyat ami kicsit szűkebb. Igazából anya aztmondta ugyan akkora mint a másikba , de én mégis valamiért máshogy látom:S

Szerintetek hülyén néz ki? inkább hordjam a bő gatyákat?



2012. okt. 11. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
a fiúknak nem szokták nézni a seg gét xD
2012. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mondod?...
2012. okt. 11. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiúknak nem szokták a seggüket nézni? Dehogynem. Mármint a lányok is megszokták nézni, vagyis én biztos.

Ismerek egy fiút, nagyon jó segge van, az hihetetlen. Jobb segge van, mint egy lánynak szerintem (nem szoktam a lányok seggét nézni, nehogy ezt gondoljátok, csak olyan feszesnek tűnik, és formás neki.) Ahogy a nadrág ráfeszült a seggére. Elolvadok.

Ő sem kövér, hanem inkább izmos, a segge meg úgy leírhatatlan. Szóval ezt én nem tudom leírni, nem találom azt a szót.

Szóval ő úgymond kitölti a gatyának a fenékrészét is.

Nem tudom neked, hogy áll az ilyen nadrág, de neki nagyon jól.

2012. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Akkor célszerű olyan nadrágot hordanunk, ami rendesen ráfeszül a seggünkre? Gondolom akkor a sztreccses anyagú farmer itt is előnyös, akárcsak a lányok popsiján. :)


Be is vághat egy kicsit, mint a lányoknak, hogy szépen kiadja a formáját? :)


Amúgy vékony alkatú vagyok, és állítólag jó seggem van. :)

2012. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az nem tetszik ami ráfeszül teljesen, inkább az ami kb a fenekünk feléig rásimul alatta pedig olyan mintha nem is lenne semmi
2012. okt. 13. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy feszüljön rá a seggükre. Nem csőnadrágot hord, nehogy azt higyjétek. Vagyis az kicsit túlzás, hogy ráfeszül. Nem vág be neki.

Na szóval, úgy látszik nem úgy sikerült megfogalmazni amit akartam. Szóval én kérek elnézést. :D

Jó segge van a nadrágban és kész.

2012. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond! :)

Csak kérdeztem, hogy tetszik e a lányoknak, vagy neked, ha feszül a seggünkön a gatya. Én az ilyen seggre feszülős sztreccs farmerokat szeretem, és kíváncsi vagyok a lányok, és a te véleményedre. :)

2012. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!