Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miskolcon minden modellügynöks...

Miskolcon minden modellügynökségnél kötelező portfóliót csinálni a modellkarier érdek'ben? És mindegyik ügynükségnél 75 és 120 ezer forint között van? Azért ez sok pénz, máshogy nemlehet megoldani olcsóbban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy tevegondozónál talán kevéssé érdekes, hogyan néz ki, egy modellnél, tud-e tevét etetni. Szerinted hogyan lehet valakiből modell, ha nem tudja a leendő megrendelő, foglalkoztató, hogyan néz ki az illető, mik a paraméterei, mit vállal, s milyen referenciákkal rendelkezik?
2012. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Szia!


Természetesen nem kötelező. Egy professzionális ügynökség nem kér pénzt, nem teszi kötelezővé a portfóliót, modell tanfolyamot. Saját költségen, ha látnak benned fantáziát, készítenek neked képeket. Ez nem portfólió fotózás, ez egy tesztfotózás. Ahhoz, hogy elindulj a pályán nincs szükség arra, hogy százezreket fizess ki portfólióra. Én se csináltattam, önerőből TFCD fotózásokon szereztem képeket, amikkel eltudtam indulni. És lám most Kínában vagyok.


Ajánlom, hogy keress meg egy jó ügynökséget.


Sok sikert!

2012. okt. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!:)

nagyon szépen köszönöm a válaszodn araníos vagy:)

remélem sikerülni fog

2012. okt. 19. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!