Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek feltűnően jó...

Hogyan legyek feltűnően jó megjelenésű egy buliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Hamarosan egy buliba megyek. Szeretném, ha nem azért néznének meg, mert mondjuk túl nagy dekoltázst engedek láttatni, hanem mert csinos vagyok. :)


Vegyek addigra egy magassarkút? Ha igen, milyen magas legyen a sarka? Hosszú barna göndör hajam van és kék szemem. Kiegyenesítsem a hajam? Úgy tök más az arcom... :)

Aki gondolja, mutatok a testemről képet- nem tudom, farmernaci jó lenne-e. Nem vagyok kimondottan vékony, olyan közepes testalkatú. :)


Táncolós-diszkószerű hely.


17 leszek hamarosan. :)

Fiúknak is küldök képet, hátha tudnak tanácsot adni! :)


Köszi! :)


2012. okt. 15. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nézd, azt akarod, hogy fiúk nézzenek meg vagy, hogy úgy mindenkinek tetszél? Mert, ha csak a fiúknak akarod magad kikapni, akkor dekoltázs nélkül nem fognak észre venni, ez biztos. Ők elég egyszerűek. Szerintem azt sem vennék észre, ha egy kacsa ülne a fejeden. :D
2012. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D


Hát ez kissé elszomorító. :D Inkább a fiúknak szeretnék természetesen tetszeni... :)

2012. okt. 15. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Dönteni kell, ha nem akarsz ribis lenni. Vagy lábat villantasz (harisnyában mostmár) vagy dekoltázst, akkor ízléses maradsz. Te tudod melyikben vagy erősebb. Amúgy egy kis vörös (nem túl sok) is figyelemfelkeltő.


Első voltam.

2012. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. okt. 15. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Dobj képet. Megpróbálok segíteni :)
2012. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a szép rajtad. :) Ha nagy a melled ne dobd ki a kirakatba mert ízléstelen, ócska hatást kelt. Én én inkább a lábakat hangsúlyoznám pl egy szép egyberuha egy divatos blézerrel (mert hát mostmár hidegeke vannak) és egy magassarkú kb 8cm. Variálhatod kiegészítőkkel és a hajaddal én inkább göndört javasolnék a kivasalt annyira elcsépelt már tuti hogy a buliba rajtad kívül még xy lánynak vasalt haja lesz szóval neked inkább NE legyen. :)
2012. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaa utolsó voltam és amit kihagytam NATÚR smink esetleg egy feltűnöbb rúzzsal.
2012. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2012. okt. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!