Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak is szőrös a melle? :S...

Másnak is szőrös a melle? :S Mivel szeditek ki? Nem fáj?

Figyelt kérdés
A bimbó körül van egy pár szál szőr..elég zavaró:S barna színű.. nem merem kiszedni,félek,hogy nagyon fáj. Ti ezt hogy oldjátok meg?
2009. aug. 7. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem normális,legalábbis nekem is van...:D én szemöldökcsipesszel oldom meg,és egyáltalán nem fáj...:)
2009. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem szőke pihék vannak,hülye lennék kiszedni:D

Egyébként érdekes,mert mindenhol sötétbarna a szőröm,egyedül a szemöldököm világosabb.

2009. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is van pár szál sötétebb,és én is szemöldökcsipesszel oldom meg,kicsit fáj,de kibírható,nem vészes :)
2009. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szemöldökcsipesz a megoldás:D

és nem fáj egyáltalán

2009. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon világos, selymes pihék vannak a mellemen, és akörül, nem szedem, mert ettől csak puhább lesz, és egyáltalán nem zavaró, alig lehet észrevenni.

17L

2009. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár szál körülötte, én epilűtorral szedem le, mert 1 másodperc alatt megvan, nincs erőm tökölni a szemöldökcsipesszel, hogy egyáltalán meg tudjam fogni a szálat. :D De amúgy nekem nem fáj.
2009. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a bimbó alatt nézted már? úgyértem a melled alatt a melleden?:D én a múltkor fedeztem fel h ott sokkal több van :D bimbó körül nekemis van, de nemfoglalkozom vele. elég vékony, igaz h fekete :D de vékony és nemigazán láccik.
2009. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, erősebbek, vastagabbak, vekonyabbak, de nekem máshol is van sajna, pl hasamon, ami sokkal jobban aggaszt. Szem.csipesszel szedem én is, lassan húzom, nehogy beleszakadjon, és nekem ez a legfájdalommentesebb területem, ami a szőrtelenítést illeti.
2009. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!