Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha én nem szőrtel...

Nagyon ciki, ha én nem szőrtelenítem a bikinivonalam?

Figyelt kérdés
Én nekem nincs semmi bajom a bikinivonalammal,úszni is járok uszodába,ott minden lány nevet rajtam.Tényleg ennyire ciki lenne nem szőrteleníteni? 18/L

2012. okt. 17. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Én sem szőrtelenítem. Sohasem tettem. De még nem vettem észre, hogy nevettek volna rajtam. Mert min is?
2012. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

hát elég gusztustalan ha kilóg a fürdőruha alól,legalább ha mész úszni és tudod akkor leszedhetnéd ez igénytelenség.

Nem csodálom már bocsi ha kinevetnek,ez alap dolog főleg fiatal lány vagy,ennyi igényességnek kéne hogy legyen.

2012. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Már megint ez az "igénytelen" szöveg. Mi köze a szőrnek az igényhez? Én életemben ezt a bizonyos "igénytelen" szót valakire csak sznob, hülyécske libácskáktól hallottam, mástól nem.
2012. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
eleve,én nem holmi tingli-tangli fürdöruhácskában úszok,hanem normális úszódresszben,mint a profi úszók,abban semmi sem látszik...
2012. okt. 17. 20:38
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Talán az hogy az ember nem kíváncsi másnak a bundájára. Esztétika is hozzátartozik az igényességhez,és sehogysem esztétikus látvány egy szőrös bikinivonal,vagy hónalj,láb bármi egy nőn.
2012. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
kérdező,ha nem látszana nem röhögnének ki.
2012. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
sajnálni tudlak,hogy úszás után te nem tussolsz le
2012. okt. 17. 20:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nem látszik ki a fürdődressz szélén akkor nem gond szerintem. Mindenkinek magánügye milyen a fazonja. De ha kilóg a fürdőruha szélén az ciki és undorító... Hónlajadat, lábadat szeded?
2012. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igen,a bikinivonalamat csak rövidre vágom,nem akarok hasonlitani a 11 éves hugomra...
2012. okt. 17. 20:44
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát most akkor lelehet pontozni, de szerintem igenis ciki. ha nem látja senki, akkor oké, de ha emberek közé mész, azért illene minimum a bikinivonaladat szőrteleníteni. ez ugyan olyan mint a hónaljkutya nyáron. undi. én legalábbis nem szeretem más emberek szőrét nézni az ilyen területeket. de még magamon sem...
2012. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!