Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szemem mindig nagyon karikás...

Bratilla kérdése:

A szemem mindig nagyon karikás, és be is van dagadva az alsó szemhéjam, korrektorral sem lehet eltűntetni. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Sajnos többet nem aludhatok, nagyon sok dolgom van, de már nagyon zavar, muszáj volt feljönnöm és megkrédeznem. Ti mit tennétek? A karikákat, ill. a duzzadtságot mivel lehet eltűntetni?
2012. okt. 17. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben szenvedek.. és csak 16 éves vagyok. Alszok napi 8 órát, sőt most itthon vagyok hétfő óta, a tegnapi napot és a mait is végigaludtam, addig voltam fent amíg ettem(napi max 2 órát voltam fent fürdéssel mindennel együtt) és mégis sötét a szemem alja, és fáradt vagyok. Nem értem én sem. Próbáltam már a hideg kanalat, az uborkát, semmi nem hat..
2012. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is 16 vagyok. :) Nálam ez genetika is talán, de a duzzadtság és a táskák nagyon zavarnak, nem tűnnek el. Neked nem lehet genetika, vagy vashiány?
2012. okt. 17. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
A családban csak nekem ilyen a szemem :D anyukám mindig csodálkozik, hogy miért nem alszok normálisan? Most meg csak lesett hogy bármikor feljött a szobámba aludtam, mégis jóval sötétebb a szemem alja mint szokott. Vashiány az lehet, bár nemrégen voltam vérvételen, gondolom szóltak volna ha baj van :) bár lehet nem is azt nézték.
2012. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha.. mert azt hallottam, hogy az okozhatja az állandó fáradtságot is, én arra tippelek, hogy nekem is az van. De valahogy el kéne tűntetnem :S
2012. okt. 17. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem menj el egy vérvételre, és kérj teljes vérképet! Megéri, hogy megtudd van-e valami bajod :) és lehet hogy egy kis gyógyszeres kezeléssel meg is oldottad, hogy ne legyen karikás a szemed!
2012. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!