Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért előnytelenek ròlam...

Miért előnytelenek ròlam a képek?

Figyelt kérdés
Amikor tükörbe nézem magam elégedett vagyok. De ha megpróbàlok képet csinàlni egyszerûen szõrnyû a végeredmény:(( miért van ez?

2012. okt. 18. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez a helyzet :/
2012. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak te látod rossznak. Vagy nem vagy fotogén. Ilyen is van.
2012. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert nem tudsz természetes maradni, ha tudod, hogy fénykép készül rólad. Befeszül az arcod, annyira szeretnél jól kinézni, hogy pont azért nem jön össze. Én igy vagyok ezzel. Nem vagyok egy bányarém és mégis csak akkor készülnek előnyös képek rólam, ha nem veszem észre, hogy fotóznak. Mindenki szerint élőben sokkal jobban nézek ki. Bosszantó,tudom.
2012. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kalmj ***** válasza:
100%
Mert a tükörben magadat nézed. Ezért is írom, mindig, hogy ne magatokról csináljatok képet. Az objektív egy rideg valami és ettől megfagytok. A színészeknek, bemondóknak is sokszor mondják, hogy ne a kamerát, az operatőrt nézzék.
2012. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy valaki nem fotogén.

Ettől függetlenül egy igazi fotós mindenkiről tud jó képet készíteni, hidd el nekem, kettő is van a családban. :)

Azt tanácsolom, menj el egyhez, és meglátod.

A tükörben fotózkodást, meg hasonlókat pedig felejtsd el, az amúgy is szörnyű, hát még, ha valaki nem fotogén.


(És még azt hozzátenném gyorsan, hogy a fotogénség és a szépség nem egyenlő fogalmak, sőt! Sokszor pont fordított tud lenni a dolog.)

2012. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt már pár fotózàsom akkor mindíg jó kepek sikerulnek, nekem is neha...de csak nagyon ritkan.
2012. okt. 18. 13:46
 7/9 anonim válasza:
100%
hát pont azért ,mert magadról készíted a képet,míg ha más készíti, látja hogy előnyös e amit épp fényképez. Mikor te fotózod magad, nem látod mit lát a lencse :)
2012. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy fotós gondolom. Kevesen tudnak normális képet csinálni magukról, mert nem tudják milyen szögből, milyen fényviszonyokkal, hogyan kéne...
2012. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

rólam is csak fotózáson tudtak értékelhető képet csinálni, de meg is mondták, hogy borzalmasan előnytelenek rólam, élőben máshogy nézek ki, jobban.

ha meg nem figyelek oda, akkor aztán borzalom:d

2012. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!