Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek melyik a kedvenc...

Fiúk! Nektek melyik a kedvenc női parfümötök? : )

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb nem is ismeri a női parfümöket:-D
2012. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem melyiket szeretik, az édeset vagy a 'fűszeres' illatokat?!:D
2012. okt. 19. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugye te sem gondolod komolyan, hogy 2 kategória közül az egyiket szereti valaki? Valakinek ez, valakinek az jön be. Használd azt, ami a te személyiségedhez legközelebb áll. Ha ez édes, akkor azt, ha fűszeres, akkor azt. Én a könnyű, légies tiszta illatokat szeretem, eddig mindenki dícsérte rajtam ezeket, mert hozzám ez passzol. Ha magamra fújnék valami édeset, az nekem nem állna jól, mert disszonáns hatást keltene, mivel nem én lennék. Egyébként a lényeg, hogy soha nem szabad magadra locsolni a fél üveget, mert azt ki nem állhatják!
2012. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Turbo0111 válasza:
Ha jól néz ki a csaj nem igazán érdekel a parfüm :D (persze azért ne legyen büdi xDD)a kérdésedre válaszolva nekem az édesebb,lágyabb illatok tetszenek egy lánynál :)
2012. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!