Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet belőlem fotómodell...

Lehet belőlem fotómodell ilyen alacsonyan?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 160 cm. Mindig is vonzott a modellkedés, nem tudom , hogy miért.Volt már szerződésem, de sajnos becsapás és pénzlehúzás volt. Végülis még nőhetek, nem? És én kizárólag fotómodell szeretnék lenni, azokon nem létszik a magasság úgyse. Különben a fotós aki két évvel ezelőtt fotózott, nagyon dícsért, mert ,hogy olyan vagyok mint az igazi, híres modellek csak kicsibe.

2012. okt. 20. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A magasság nem számít. Hogy ettől függetlenül alkalams vagy-e, nem tudom. Mint írtad, a fotó átvert, szóval az ő szavára én nem alapoznék.
2012. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs szukseg tobb modellre mar mindenki az
2012. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem a fotós csapott be, hanem a cég, aminél dolgozott. Ő igazat mondott( remélem) ,de különben már meg is szünt a cég. a második válaszolónak köszi a figyelmeztetést, erre én is gondoltam már, de én interneten szeretnék jelentkezni e nevesebb céghez, mert amelyik képes városokba járkálni új arcok után az mind átverés, mert neki a pénz számít nem az ,hogy milyen szép a csaj... tapasztalatból tudom.. :/
2012. okt. 20. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló elég hülyeséget ír már bocsánat, a magasság igenis fontos! elmehetsz fotóshoz és csináltathatsz pénzért portfóliót, jelentkezhetsz valami kis ügynökséghez (a nagyok nem foglalkoznak alacsony, csupán fotómodellnek jó lányokkal) aztán lehet lesz 1-2 munkád max, de semmi többre ne számíts nagyon de nagyon sok olyan lány van mint te aki alacsony meg szép, és ezért már jelentkezik is valami ilyen helyre
2012. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló egyáltalán nem írt hülyeséget. A magasság kifutón életbevágó, egyébként nem. Egy szép arcod is el lehet adni. Az más kérdés, hogy túl sok lány szeretne kevés munkából megélni.
2012. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha van egy magas szép lány, és egy alacsony szép lány, akkor szerintem inkább a magasat veszik fel, mert azt több helyen lehet alkalmazni
2012. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A modell az modell, már nincs külön fotó modell meg kifutó modell! És a képeken is számít a magasság.
2012. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem:S 165-168 ottt is az átlak.
2013. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 S3l3jt válasza:

Arányok és magasság. Ezt nézik.

Szerintük az alacsonyak menjenek dolgozni.

2013. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!