Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor fog megerősödni a...

Mikor fog megerősödni a szakállam? 20 éves vagyok bajszomon nő a nyakamnál is az államnál is persze nem sűrűn, de oldalt csak pelyhek vannak.

Figyelt kérdés
Szeretnék szakállat, de nem akar női, elkezdtem mindennap borotválni ( nagyon sok szőke pihe van ott, de nem akar bebarnulni) hátamon mellkasomon se nő, de mindenhol máshol sűrű (gondolok lentre. ). Mit lehet tenni?

2012. okt. 23. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

minek neked szakáll? nem divat, max egy kis borosta

ha soványnak és csúnyának tartod magad, nem fog segíteni a szakáll, a lányoknak nem jön be

2012. okt. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép vagy így, Finom Falat, miért akarsz szakállat?;)
2012. okt. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb nő utálja a szakállt ugyhogy ne akarj szerintem növeszteni. Sok férfinek nem nő mindenhol. Férjem pl körszakállt nem tudna növeszteni(na nem mintha akarna szerencsére) mert a szája szélén nem nő, csak a bajusz részen meg az áll részen.
2012. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tartom magamat csúnyának hál istennek ott még nem tartok, soványnak se tök átlagos ember test alkatom van, csak valamiért mindig is szerettem volna szakállat :)

Köszönöm a választ, mindenkinek zöld pacsi :)

2012. okt. 23. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Még lehet. Én többször kezdtem járni 18-20 éves fiúkkal, és 3 éven belül kiszőrösödtek sajnos, nekem jobban tetszett úgy, hogy most Te nézel ki.
2012. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!