Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik. Nektek egy 58 kilós nő...

Pasik. Nektek egy 58 kilós nő duci kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

164 centihez.


[link]


hasonló mint aranypart Nikinek.


72 is voltam tavaly karácsonykor

azóta lefogytam 14 kilót,de még úgyérzem mindig kell.

Nem megerősítést szeretnék csak véleményeket.


2012. okt. 24. 10:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Szóval kb ekkora vagyok.

Alakra másabb."


Aha, szóval ilyen vagy, csak tök másmilyen...


Egyébként nem, ez nem duci, maximum vaskos/húsos.

2012. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mondom ekkora vagyok.

Hogy magyarázzam el?:D

"darabra" "nagyságra" " testre" ekkora vagyok

de az alakom,a formám az más érted?:D

2012. okt. 24. 11:19
 13/19 anonim válasza:
Miért nem töltessz fel magadról képet arc nélkül?
2012. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

mert nincs most képem

Tabról vagyok ezen meg semmi még.

2012. okt. 24. 11:31
 15/19 anonim ***** válasza:
Ekkora darab nőknek a csontjuk ekkora, széles csípőcsont, bordák, váll, stb miatt sose lesznek vékonyak. Hiába fogynak le akár 45-50 kg-ra azzal csak azt érik el hogy lapos seggük lesz és eltűnik a mellük. Ennek nem lenne értelme, hiszen a pasik pont ezeket szeretik legjobban. Inkább formázni kéne a testen, ha nagydarab tested van, sose leszel modellvékony, szóval a további fogyás hiába lenne. Ez már egy normál súly ehhez a magassághoz.
2012. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Mondom ekkora vagyok.

Hogy magyarázzam el?:D

"darabra" "nagyságra" " testre" ekkora vagyok

de az alakom,a formám az más érted?:D"


Én értelek, de hülyeség :D. Nem mindegy, hogy az a súlyfelesleg hol van rajtad. Nem mindegy, hogy jó vastagcombú, kerek farú és bögyös szépség vagy, vagy pedig narancsbőrös, pocakos, tokás bányaszörny.


Most linkelhetnék én is testépítőket, elvégre én is 190 cm vagyok és 110kg, csak éppen más az alakom picit :D. Te is belinkeltél két vastagabb derekú karcsú csajt, megkérdezted, ők dagadtak e. Majd hozzátetted, hogy nem ilyen az alakod :D.


Mellesleg ismertem 55kg/160cm paraméterekkel csajt, aki szinte piszkafa volt, mivel sportos volt (az izomzat nehezebb a zsírnál) és mellé a csontozata volt nagyon sűrű, szóval azt is el tudom képzelni, hogy elég átlagos alkatod van.

2012. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
ez nem duci, ez szexi nőies alak
2012. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia,


Én nő vagyok és 164 cm-hez 55 kg. Körte alkatom van és nem erős a csontozatom, alig van vállam. Ha hízok, az főként fenékre megy, de az még nem nevezhető hájas hátsónak :) Mellem nekem sincs ekkora, mint a második képen a nőnek. Nikire hasonlítok inkább. Úgy képzelem te is kb. hozzám hasonló alakú vagy, az alapján, amiket írtál.

Én voltam sokáig 50 kg is, de nem éreztem jól magam a bőrömben, lapos voltam mindenhol, hiába sportoltam. Páromnak is így sokkal jobban tetszem és én is elégedettebb vagyok magammal, mint mikor a bordák látszódtak a mellkasomon és szinte semmi mellem nem volt. Van egy kis pocim, amit próbálok korrigálni, de semmi esetre sem mondanám azt magamra, hogy duci. Szerintem ne fogyasztd magad 50 kilósra te se, max. 55-re. Inkább sportolj, izmosodj kicsit, feszesítsd a feneked és emeld ki az alakod előnyösségeit az öltözködéssel.

2012. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
164 cm és 58 kg duci-e??!..-.- Remélem.ez csak egy nagyon szar vicc akart lenni! De még annak is rossz..
2019. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!