Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az hogy nem ehetnek SEMMIT...

Mi az hogy nem ehetnek SEMMIT a victoria secret modellek a fehérnemű bemutató előtt 9 napig? Felháborító!

Figyelt kérdés
Most komolyan,egész életükben alig esznek a modellek hogy vékonyak legyenek és csinosak, és nem híznának meg ha ugyanúgy alig ennének valamit mint azelőtt,nem? Mire jó ez hogy nem esznek 9 napig szilárd ételt az utolsó képt napba már vizet is alig ihatnak és a show-t megelőző 24 órába még csak vizet sem ihatnak. Borzasztó. Nem hinném hogy most meglátszana rajtuk az a kevéske víz hogy 24 órával előtte nem ihatnak.. Akkor mért csinálják? Azt se gondolom hogy így jobban teljesítenének..akkor meg mire jó ez?
2012. okt. 26. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom a méregtelenítés szempontjából fontos ez ,hogy a bőrük ne legyen "csúnya". Vizet meg szerintem azért nem ihatnak ,hogy ne legyen mit izzadjanak.

Tuti ki van ez találva ,hogy mit miért nem. Kegyetlen egy életmód az biztos ,de nézd meg ,hogy milyen összeg áll a szerződésükön. Én is el tudnám ezt viselni annyi pénzért...


Meg kell ,hogy jegyezzem én nekem közel sem jönnek be a csont és bőr modellek.

Egy olyan lány akinek kicsit húsos a hasa az sokkal csinosabb mint az akinek látszanak a bordái.

2012. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
én is eltudnám viselni ezt az életmódot annyi pénzért, amennyit ők ezért kapnak.
2012. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, honnan szerezted ezt a hírt, de ilyen nincs. Az hogy 1-2 eszetlen modell ezt teszi, az egy dolog, de nem kötelező. Természetesen jó formában kell lenni egy ilyen bemutatón, de éhezni nem kell, szomjazni meg aztán főként nem.
2012. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
az egy dolog, hogy sportolniuk kell, de én is olvastam valami hasonlót a galmour onlineon.... nem kamu
2012. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
most vagy méregtelenítés (egy másfél hetes kőkemény léböjtkúrával nemcsak fogysz de a narancsbőr is eltűnik)vagy kamu. A legtöbb modell alapból is keveset eszik. Amúgy fotózások előtti nap tényleg nem szoktak enni meg vízhajtót szednek, de az hülyeség hogy vizet se ihatnak, ott borulna össze az összes a kifutón. A VS modellek pedig nem a csontkollekciók hanem a formásabbak közül kerülnek ki.
2012. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ittolvastam,nem hiszem hogy kamu,csak nem értettem hogy mért van ez,de köszi a válaszokat :) De szerintem már szószerint kínozzák a modelleket..Nem értem mért kell olyannyira vékonynak lenniük hogy se mellük ne legyen a bordáik is látszódjanak. :S Oké a VS modellek azért csinosabbak mint egy sima modell de nem értem mért kell ennyire szigorúan diétázni a modellkedéshez. Szerintem elég lenne az hogy csinos legyen a csípője lapos a hasa formás legyen és ne látszódjanak a bordái ;)

2012. okt. 26. 19:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, valamit valamiért. A modelleket nem ketrecben tartják bemutatók között. Igen, ha nem dolgozik, vagy valami mást csinál, akkor nem lesz része ugyan abban a luxusban, de ennek ez az ára. Nővéremet is rá akarták bírni a modellkedésre anno (nyilván nem topmodellnek), de mikor elkezdtek kicsit sokat követelni, ami hátráltatta a normális, megszokott életvitelben, akkor megköszönte a lehetőséget és keresett más életpályát.
2012. okt. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csoda, hogy a bemutatón nem esnek össze. Azért 9 napig nem enni normális szilárd ételt, majd a bemutató előtt 24 órával inni se lehet.


Ha csak bele gondolok hogy ha én nem iszok meg legalább minden órába egy pohár vizet szédülök, fáj a fejem....

2012. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó tudom valamit valamiért. És azt is tudom hogy szigorúan kell diétázni meg mozogni a modelleknek hogy vékony maradjon. Ez még oké. De hogy semmit ne egyen,még egy almát se azért ez durva! Nem hiszem hogy annyira nagyon meglátszana rajtuk az a kevés kaja is. Saját magukat kínozzák. Szerintem elég lenne az is ha pl feleannyit kéne enniük mert az is épp elég kevés, de hát hogy semmit ne egyenek :O.
2012. okt. 27. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h ne ihatnának vizet, és valamit biztos ehetnek. Szerintem ez megint csak egy kacsa, a modellek többsége igenis normálisan eszik csak nem zsíros kajákat hanem odafigyel kicsit rá.
2012. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!