Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék szebb vagy...

Mitől lehetnék szebb vagy mitől szép egy lány? 14/L

Figyelt kérdés
Tehát mindenki(1-2 kivétellel akik 18 körül vannak kb)azt mondja hogy ronda vagyok.És én is így érzem igazából.Meg még az se túl jó hogy elég ügyetlen vagyok és félig roma,de nem vagyok olyan mint a többség csak valahogy mégis zavar...De főképp az a kérdés hogy mitől szép egy lány? Általában aki azt mondja hogy csúnya az szép,de én tényleg nem vagyok...
2012. okt. 26. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
hát ezt csak kép alapján tudjuk megmondani, tanácsot adni.
2012. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, legalább egy kép kéne...
2012. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
javítsd ki, ha nem lehetséges, akkor rejtsd el a hibáid. az előnyös részeidet pedig emeled ki. és egy szempillaspirál csodákra képes!
2012. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem bökj ide egy képet és segítünk, hogy miken kéne változtatnod.
2012. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nézz tükörbe, mi az ami nem tetszik magadon és lehet rajta változtatni? Azokon változtass...
2012. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez most sminkes kép,azontúl meg volt már jobb is ennél,de csak ezt találtam most: [link]
2012. okt. 26. 22:34
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
a hajad vágasd frizurára (tépesd meg, vagy ilyesmi) szedd ki a szemöldököd(ne túl vékonyra) egy kis szempillaspirál, és szerezz ehhez az inghez egy övet, kicsit kiemelje az alakod, és ilyen ruhákat szerezz. És húzd ki magad!!!!amúgy csúnya nem vagy lehet belőled még szép lány, kicsit átlagos vagy, de nem csúnya
2012. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.És a hasznos tanácsokat is:)
2012. okt. 26. 22:51
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

szerintem igy képen nem vagy olyan csunya mint ahogy leirod magad és tedd amit az elözö kommentelö irt :)

szedd ki a szemöldököd szépen formára, ne hajszál vékonyra csak hogy formázott legyen és bizony vágass a hajadbol. nem kell sokat se rövidra csak, hogy valami alakja legyen :) és ha szembe nézel a tükörrel ne arra gondolj, hogy "basszus de csunya vagyok fujj blabla stb" hanem szépek a lábaim, szép a szemem, tetszik a szám iveltsége meg ilyenek.(tehát ami tetszik magadban) és probáld meg ezeket kiemelni :) remélem segitettem :3 L/18

2012. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is,és eléggé segítettél vele.:)
2012. okt. 27. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!