Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a cikibb :ha valakinek...

Mi a cikibb :ha valakinek nincs semmi melle és valami amakkora melltartót hord ami teljesen üres, vagy ha valakinek van valamicskéje és nem hord melltartót?

Figyelt kérdés
Én azok közé tartozok akiknek van egy kicsi és nem hordok(de mégis nagyobb mint annak a lánynak aki nagy melltartókat hord)

2012. okt. 28. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az első verzió.
2012. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
ha nincs melle és arra vesz nagy melltartót az elég gáz... egyáltalán mi értelme? azon azért mindenki látja hogy csak melltartó...
2012. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egyformán ciki. Az is ciki, ha nagy melltartót vesz. Vegyen a méretének megfelelőt de az lehet push-up, vagy lehet kapni szilikon betétet. Ha jó méretűt hord, senki nem fogja megmondani, hogy az csak melltartó. Viszont szerintem az is gusztustalan, ha egy nő nem hord melltartót. Otthon oké, meg az ágyban, de az utcán ne jöjjön már velem szembe az ácsingózó bimbó, könyörgöm...
2012. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg 13 éves vagyok :D
2012. okt. 28. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első egyértelműen gáz. Ha valakinek nincsen melle, akkor fölösleges merevítős melltartót vennie. A másikat nem tartom gáznak, az a gázabb, ha egy nagy mellű nem vesz melltartót. Egy kis mellűnek nem fog lógni a cicije melltartó nélkül, ráadásul szerintem csak más nők szólják meg, a pasik kifejezetten szexinek tartják - érthető okokból.
2012. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!