Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hosszábban végigrepedt...

Egy hosszábban végigrepedt körömmel lehet kezdeni valamit? F

Figyelt kérdés

Bal hüvelykujjam. Évek óta ilyen már.

Nem az én ujjam van a képen, neten találtam. Hasonló állapotban van az én ujjam is. Különbség, hogy az enyém végig van repedve. Töltök fel képet ha kell.

[link]



2012. okt. 28. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha alkalmi sérülés lenne ami zavaró a mindennapokban, azt mondanám hogy körmössel tetess rá egy kis zselét.

De hogy évek óta ilyen, így valami tartósabb gubanc van. Orvosnak mutatnám meg.

2012. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából pár éve egy alkalmi sérülésből keletkezett, mikor egy polcba bevágtam a kezem. Bíztam benne, hogy majd lenő vagy valhogy eltűnik, de csak nem akar. A mindennapokban nem annyira zavaró, csak akkor ha ritkán beleakad valamibe.
2012. okt. 28. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Először nézze meg egy orvos, hogy ninc s-e gombás fertőzés, utána pedig irány egy műkörmös, hogy tegyen rá zselét, v porcelánt. az talán megakadályozza, hogy tovább repedjen, amikor nő.
2012. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2012. okt. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!