Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni nem eredeti...

Hol lehet kapni nem eredeti ed hardy-s polokat, illetve louis vuitton dolgokat?

Figyelt kérdés
már csak azért is, mert 50.000.- forintot nem akarok kiadni egy polora, vagy egy táskára... ötletek?
2009. aug. 10. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
keress a neten.barátnőm is onnan rendelt lv táskát és tényleg eredeti.semmi gond nem volt a postával sem.
2009. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Józsefvárosi piacon egy rakat hamisítvány van, nézz körül, és válogass:D

De szerintem vegyél inkább olyan márkát, mint amire tellik, mert egy kamu LV cucc elég gáz, ha nem passzol sem a személyiségedhez, sem a többi ruhádhoz:/

2009. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaaa,hogy neked hamis kell...első vagyok.bocs,félreolvastam.az szép,ha hamisítványt akarsz venni..
2009. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

www.vatera.hu

nézz szét, hátha valaki megunta az eredetit!

2009. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem hamisat akarok -.- csak olyat, amire nem kell kiadni egy vagyont. vaterán nézelődtem, onnan 16 000-ért rendeltem egy táskát régen, de azis sok. csakezért kérdeztem -.-'
2009. aug. 11. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem tudod kifizetni, akkor ne vegyél olyat. csak rajtad fognak röhögni, hogy hamisat hordasz. inkább nézelődj olcsóbb helyeken, pl C&A
2010. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!