Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek hogy tetszik...

Csajok! Nektek hogy tetszik ennek a srácnak az átalakulása?

Figyelt kérdés

Igen, tettem már fel ma egy hasonló kérdést... :) Szerintem ez a srác az átalakítás előtt is jól nézett ki, de az eredmény engem tényleg magával ragadott! :D


Ti mit gondoltok? :)


[link]


[link]


[link]


2012. okt. 29. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett előtte is. Meg valahogy jobban is a stílusom volt.
2012. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség? Én nem látom. Csak ezt a stylist vagyok sálat veszem észre a nyakában, mi változott azon kivül?
2012. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azt nem nevezném átalakulásnak hogy nyári ruha helyett őszi ruha van rajta
2012. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
divatb*zi lett?
2012. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem látjátok a haját? Meg jobban van felöltöztetve. Aki szerint divatb.zis...
2012. okt. 29. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Első képen bejön, kis cuki feje van, az a sál nem tetszik a második képen meg a haja sem.
2012. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tetszik a változás, de ezt magának is megcsinálhatta volna otthon, egy hajwax meg egy mattító púderrel. A színesebb öltözék is mindenképpen jobb mint az uncsi régi. Nem is értem miért nem mer sok pasi színeket hordani.
2012. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mmano88 ***** válasza:
Nekem jobban tetszik a második képen a haja, de úgy összességében nem fogott meg.
2012. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezt a srácot láttam a Randikommandóban.Nekem az a véleményem hogy ott sokszor nagyon béna túl extrém nem hétköznapi hajakat csinálnak ,illetve sokszor az öltözéknél össze vissza mindenféle színt összevariálnak, és ettől sokkal merészebbnek nézel ki és a végeredménytől el kell ájulni.A pasiknak meg mindig sálat kötnek a nyakukba ami kicsit tényleg divatmajomnak mutatja őket. szerintem ennél a srácnál nagy átalakítás nem történt. Felzselészték a haját és nyakába lógattak egy sálat. ezzel a hajjal vagányabbnak néz ki,de az öltözéke szerintem úgyis jó ha nincs ott az a sál.
2012. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!