Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok tettetek már fel a...

Lányok tettetek már fel a netre magatokról fotót arc nélkül hogy véleményezzék?

Figyelt kérdés

Azért mert kicsi az önbizalmatok és esetleg netről vártok véleményeket,raktatok már fel magatokról meztelen fotót?

Ha igen milyeneket és milyen reakciókat kaptatok rá?



2012. okt. 29. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert nem tök idegenek irigy meg bunkó véleményeire vagyok kíváncsi, ha önbizalmat akarok növelni. Ez nagyon rossz módszer lenne. Elég megnézni itt ezen az oldalon mi megy. Aki szép azt leszólják, hogy ne érezze már annyira jól magát... aki csúnya annak próbálják bizonygatni hogy jajj nincs is vele semmi gond.
2012. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
FAPFAPFAP
2012. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem érdekel idegenek véleménye, elég az, hogy a párom számára én vagyok a leggyönyörűbb, pedig távolról sincs tökéletes alakom, van rajtam b 10 kg fölösleg, ezzel én is tisztában vagyok, és nincs szükségem idegenekre, hogy ezt megállapítsák
2012. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ennyire azert tisztaban vagyok a kulsommel. Bar tini koromban nem voltam, ugyhogy megertem azokat is aki feltesznek.
2012. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem meztelent, de fehérneműs képet raktam már fel, mert kíváncsi voltam mások véleményére, hogy kellene-e még fogynom, és, hogy tippeljék meg hány kiló vagyok.

Reakciók: betippeltek ilyen 40-50 közötti számokat, meg voltak páran, akik legebéztek.

Nagyon nem ilyen reakciókra számítottam, mert magamat kövérnek láttam még akkor. Örültem végülis, utólag pedig sajnálom, hogy nem hallgattam rájuk, és álltam le a fogyózással.

2012. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szól le másokat, nem kellene általánosítani, vannak emberek akik megmondják őszintén hogy mit gondolnak.
2012. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!