Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért van az hogy...

Fiúk! Miért van az hogy nektek a szőkék sokkal jobban bejönnek? Vagy csak én tévedek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
érdekes,én meg szőke hajjal úgy gondolom meg úgy is vettem észre hogy a barnákat jobban szeretik :)
2012. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te tévedsz.
2012. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
barnát jobban kedvelem :D
2012. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem a hajszín az oka, hidd el. Huszadlagos dolog.
2012. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság sajnos alig látni szép szőke lányokat, ha hetente látok egyet, az is csodának számít. :D
2012. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a festett szőke lányoknak nagyobb az önbizalmuk. Talán a kisugárzás miatt.
2012. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt vettem észre, hogy a barnákat nézik meg.

Tegnap hallotta, hogy amíg barna voltam, megnéztek (1 éve kb.). Most szőke vagyok. Habár ugyanannyi figyelmet kapok mint régen, szóval kb semmit.

Csak nézz körbe, barnából sokkal több van, mivel még a barnák is befestik a hajukat.


Az egyik válaszoló által mondott dolog pedig, miszerint a festett szőkéknek nagyobb az önbizalmuk, nem minden esetben igaz.

2012. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem szőke a hajam (természetes) és nekem az tűnt fel,hogy a fekete hajúak vonzák őket legjobban :)
2013. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!