Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha megkérdezik, szép vagyok-e,...

Ha megkérdezik, szép vagyok-e, mit válaszoljak?

Figyelt kérdés

Sokat tettem azért, hogy annak érezzem magam. Fogytam, a hajamon is alakítottam.


Ne értsetek félre, nem akarok álszerénykedni, de nekem sem lenne túl jó benyomásom egy olyan emberről, aki erre a válaszra rögtön azt mondja, hogy igen.


Mondjam azt, hogy elégedett vagyok a külsőmmel? (Mondjuk még nem teljesen, de ez mellékes... :D) Ez mégsem igazi válasz...


Lányok, akik szépnek érzitek magatokat! Ti válaszoltok/válaszolnátok?


2012. okt. 30. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezik? Miért, nem tudják eldönteni? Vagy vakokról van szó?
2012. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy érzem ki hoztam magamból a maximumot."
2012. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én azt válaszolom hogy mindenkinek más az ízlése van akinek szép vagyok van akinek nem döntse el az illető :)
2012. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Légy önmagad és őszinte, azt mond, amit gondolsz, ez a legjobb. Én igazából nem tudnám eldönteni, hogy szép vagyok-e vagy sem, mert mindenkinek más a szép. Van olyan napom, amikor szépnek érzem magam és van amikor meg borzalmasnak. Döntse el mindenkinek magának.
2012. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én megmondom, hogy igen. nem érdekel, hogy más azt hiszi beképzeltségből mondom. ő is látja hogy úgy van, önbizalom hiányos meg nem leszek.
2012. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szépség mindenkinek mást jelent. Én azt mondanám, hogy elégedett vagyok a külsőmmel. :)
2012. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszolj amit valóban gondolsz magadról. Nem értem mi baj azzal ha valaki szép és tudja magáról, be is vallja. Ez a normális.
2012. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ilyenkor terelem a témát...:D
2012. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!