Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hallottatok már a Melanotan...

Tuneupbody kérdése:

Hallottatok már a Melanotan bevű barnító hormonról? Ha igen, honnan lehet beszerezni szerintetek?

Figyelt kérdés

#barnulás #peptid #hormon #napozás #barna bőr #Melanotan #melanotan 2 #pt 141 #szoli helyett
2012. okt. 31. 17:42
 1/4 Peptides válasza:

Igen,hallottam és használtam is !

Nekem nagyon bevállt!

Természetes napbarnított bőröm lett egy hét alatt!

Semmi mellékhatás,még fogytam is tőle egy keveset.

Innen lehet beszerezni a legjobb áron szerintem:


[link]

[link]

2012. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi mellékhatás? 3 modell csajt ismerek aki fotózás miatt próbálkozott ezzel. Mellékhatások: kijöttek új anyajegyek, májfolt, szeplő, volt hányinger, étvágytalanság, ennyi amiről tudok, de ez így elég gáz. Barna leszel de tele sötét pöttyökkel... marha szép mondhatom. A barnaság meg elmúlik idővel, a pöttyök már nem fognak.
2012. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Peptides válasza:

ha túladagolod,akkor lesznek pöttyök,de azok is elmúlnak ,ahogy abbahagyod.

Az is csak pigment!Ésszel kell csinálni!

Létezik modernebb barnító hormon is ,a Pt-141!

2012. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tulipánt válasza:
Sziasztok szerintetek pigmenthiányra jó ez a készítmény használta már pigmenthiányrnthiányra valaki?
2014. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!