Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől szép egy...

Szerintetek mitől szép egy lány? (:

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől szép egy lány?Van ideálatok?(:

2012. okt. 31. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó segg, jó mell, vékony testalkat, egyszóval jó test + szép arc. Hajszín alapján a szöszik az ideáljaim:)
2012. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

én nő vagyok,tehát ideálom csak úgy van hogy akikre azt mondom ejha,de irigylem.

Szerintem egy nő legyen igényes a külsejére,ízlésesen öltözzön, de nem kell folyton a külsejével foglalkoznia. Legyen megelégedve magával tehát a kisugárzása is ezt sugallja de ne legyen beképzelt. Adjon az öltözködésére de nem kell louis viuottion ruhákban járnia attól még. Ápolja a haját,de ne vigye túlzásba (pl fehér haj,piros haj stb). És mindemellett ami még szerintem széppé teszi az embert hogy ragaszkodjon a stílusához ne legyen birka,ne kövesse folyton a többi embert mert ezt követeli meg az adott társadalmi rétege. Figyeljen az alakjára,de nem kell folyton azon csámcsognia hogy amit épp eszik az mennyit fog hízni tőle,ne számolgassa folyton a kalóriákat.

Én próbálok e szerint élni,de nem vagyok elszállva magamtól,sőt.. De egy alappillérnek megteszi:)

2012. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!(:
2012. okt. 31. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nagyrészt genetika. Persze ruhával, sminkkel lehet szépíteni, csalni, de az mégsem a valóság. Pl. ő [link] smink nélkül és még szakadt ruhában is nagyon szép lenne, de rajta [link] hiába van smink, vagy akár hiába lenne szépen felöltözve, nem lenne szép, csak csinos. Nőként ez a véleményem. Általában a kicicomázott, festett hajú hölgyekre rá sem nézek, de az igazán szépekre meg irigykedem:)
2012. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem attól szép egy lány, hogy értelmes, vidám, ápolt, igényes (nem egyenlő a divatp.csasággal) és látszik rajta, hogy harmóniában van önmagával. A belső és külső tulajdonságok nem elválaszthatók.
2012. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]


véleményt mondanátok

2012. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom a lepontozóknak fáj az igazság. Hát pedig a való életben komolyabb pofonokkal is szembe kell nézzetek.
2012. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!(:
2012. nov. 2. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!