Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk nagyon taszító ha egy...

Fiúk nagyon taszító ha egy lánynak szélesebb a válla mint a csípője?

Figyelt kérdés

Nah szóval arról lenne szó h. nincs vmi széles csípőm (amit nem is bánok)a vállam pedig szélesebb,mint a csípőm...

a barátnőim folyton azt hánnyák a szememre h. mien fiús alkom van. :S télle gennyire szörnyű ha iylen vagyok?


2009. aug. 11. 16:10
 1/7 anonim válasza:
100%
sztem egyáltalán nem taszító. nekemis picit szélesebb a vállam mint a csípőm, és a barátom olyannak szeret amilyen vagyok. :) barátnőid beszólásaival meg ne foglalkozz, biztos h ők sem tökéletesek, és nekik is vannak hibáik.
2009. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nekem is szélesebb a vállam a csípőmnél, de engem még sosem szóltak le emiatt:) És a barátomnak is nagyon tetszek így. A barátnőid beszólásaival ne foglalkozz... Azért mondját, mert nekik nagyobb hibáik vannak és féltékenyek:P
2009. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat <3

azért még jöhetnek vélemények :P

2009. aug. 11. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség. nekem is szélesebb a vállam, mert egyrészt alapból keskeny a csípőm, másrészt úsztam, ami picit szélesített vállban, ennek ellenére mindig is szuper alakom volt (szerénytelenség nélkül állíthatom, de heti 3-4 edzés is bejátszik:)) soha, de soha olyat nem hallottam vissza, h fiús lenne az alakom, az ellenkezőjét viszont már nem 1x:)) ja, keskeny csípőhöz könnyebb szép kerek popsit alakítani:) (nem lesz széles, emiatt lapos) egy időben engem is zavart a vállam, és 1-2 nagyseggű "barátnő" még próbálta lehúzni a kedvemet emiatt, de csak irigyek lehettek:))) viszont a pasik kivétel nélkül odavoltak az alakomért, annyira gáz nem lehet :D sz'al ha csak a bnőid oltogatnak, ne foglalkozz velük!
2009. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írtó szexi
2009. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés lány van, akinek a csípője szélesebb, mint a válla...
2009. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem taszító. Ha egy srácot ez tántorít vissza attól hogy esetleg megismerjen vagy akármi akkor egyébként sem tetszel neki. Az hogy a csípőd vagy a vállad nagyobb, nem oszt, nem szoroz. A modelleknél például kifejezetten előny ha a váll szélesebb mint a csípő. ;)
2009. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!