Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dm, Rossman vagy Müller a jobb?

Dm, Rossman vagy Müller a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik üzlet termékeit használjátok? melyik a leg pénztárca barátabb? hol nagyobb a kínálat?

2012. nov. 2. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Müller a legjobb, de nézni kell az egyes termékeket, ami akciós, abból tankoljál. A DM is nagyon megdrágult, pedig az Alverde termékeket szeretem.
2012. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Müller a legjobb. De én Rossmannba is sokat járok, mert a Synergen termékeket nagyon megszerettem. DM-ben valahogy sose találok semmit ami kéne.
2012. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Müller,vagy rossman :D dmet útálom
2012. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Müller a legjobb a 3 közül. A DM-et meg a Rossmannt mindig keverem, az nálam olyan egykutya.
2012. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam ;D
2012. nov. 2. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Rossmannban vannak sokszor nagyon jó akciók a kifutó termékekre, ezt nagyon szeretem benne, meg hogy 100-300-ért tudok venni essence termékeket. A Müllernek nagyobb a választéka, és ott is sokszor van kiárusítás az utóbbi időben, szóval az is tetszik.

A DM-be csak néha térek be,hogy megnézzem,hogy van-e Alverde smink kiárusítás,de kb. ennyi. Nagyon drága :(

2012. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Tehát több szempont szerint is magasan a dm a legjobb, én is ott szoktam a legtöbbször vásárolni, főleg a pontok miatt:) Müllerben még nem voltam, nincs a lakóhelyemen, úgyhogy arról nem sokat tudok. A Rossmann is jó, gyakran vannak leárazások, de a saját márkás termékeit nem annyira szeretem.

2012. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a DM volt a kedvencem de elég volt egyszer a Müllerbe mennem hogy ezt másképp gondoljam. Sokkal nagyobb a választék. Például parümből legalább annyi van mint a Douglasben.
2012. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

A Müller a legjobb választék szempontjából, de nagyon drágának találom. (Kivéve a saját márkás termékeket)

Én legtöbbször a dm-ben vásárolok. Anno a Sclecker volt a kedvenc, kár hogy megszűnt Magyarországon.

2012. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én a Müllert nem nagyon ismerem, leginkább a Rossmannt szeretem, mert van egy csomó akció, meg ajándék termékek is. :'D
2012. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!