Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit érhet egy Luis Vuitton...

Mennyit érhet egy Luis Vuitton pénztárca eredeti dobozban?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam még évekkel ezelőtt külföldről, de én nem hordok ilyesmit és amúgy sem tetszik a formája. Vörös, szívecske formájú, arany színű lánccal. A láncba, dobozba bele van nyomva a logo, szerintem eredeti, de ha nem, az sem hat meg.


Mennyiért lehet eladni, mi a reális ár?


2012. nov. 3. 12:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a belsejében az is van, hogy made in France, plusz a márka neve, Paris és egy R karikában (bocsi, nem találtam ilyen karaktert a gépen. :)). Nem matricán van benne, hanem belenyomva az anyagba.
2012. nov. 3. 12:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát... Azért mert rá van írva,hogy LV nem biztos,hogy eredeti. LV boltban megmondják az-e
2012. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"...szerintem eredeti, de ha nem, az sem hat meg. "

hát nem is téged kell, hogy meghasson, hanem ha valaki meg akarná tőled venni, azt.

2012. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, szerintem el ne add, azért egy igazi LV darab ikonikus holmi! Őrizd csak meg, ez tényleg egy örök darab! Most viccen kívül, ha majd lesznek gyerekeid, unokáid, náluk sokkal jobb helye lesz mintha idegen kézbe adnád. Nem rádumálni akarlak, hiszen a te dolgod, de rosszul döntesz, ha túladsz rajta. Egyébként a pénztárcák úgy tudom, hogy forintban olyan 60 ezernél kezdődnek, de nyilván a határ itt is a csillagos ég...
2012. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 laci911 ***** válasza:
szinte 100%hogy kamu egy eredeti az magyar ft be számolva kb egy fizú.....
2012. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!