Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gázos vagy elfogadható ha...

Gázos vagy elfogadható ha "nyakörvet" hordok? Ha felveszem suliba, ha eljárok bulizni vagy ha csak az együttesemmel zenélek? Ijesztő? Visszataszító vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
20/F

2012. nov. 5. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejönnél. :D:D

Viccet félretéve, szerintem jól tud kinézni. :)

Egyáltalán nem visszataszító főleg, ha olyan zenét játszotok.


18/L

2012. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elfogadom, de azért mert én is hasonlóan öltözködöm :)
2012. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
suliba inkább ne
2012. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gond vele, ha olyan a stílusod amihez illik, nekem is van egy tüske szegecses nyakörvem.

26L

2012. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, szerintem inkább vagány. :)
2012. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan a stílusod, akkor nem gáz. Manapság különben sem gáz semmi, elég csak ránézni 1-2 punkra:D
2012. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én hordtam 17 évesen, mikor olyan volt a stílusom, suliba is. Hát, senki nem szólt semmit rá, nekem meg tetszett. Úgyhogy szerintem elfogadható :D
2012. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, biztos tök vagányan nézel ki benne *.* :D Szerintem egyáltalán nem visszataszító.
2012. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen semmi baj nincs vele, sőt.


Viszont tudnod kell, hogy van némi mögöttes jelentéstartalom is.


A nyakörv hordása a fétish/BDSM szubkultúrából származik, ahol a szub fél szokta hordani.


Hogy ijesztő-e? Lol, egyáltalán NEM. Sőt. Pont annak a jele, hogy szubmisszív, alázatos és behódoló alkat vagy, esetleg mazochista is és ezt büszkén vállalod is. Mi lenne ebben az ijesztő? A domoknak és domináknak kifejezetten mézes madzag, ha ilyen emberekben bővelkedő közegben próbálsz párt találni akkor ilyen jelentkezőkre is számíthatsz.


Valakitől kapott a nyakörvet hordani, olyan, sőt sokak számára többet is jelent mint egy jeggyűrű.

Mondjuk aki ilyenben érdekelt, az minimum csatosat választ és nem patentosat, mert annak ugye semmi gyakorlati funkciója. Illetve van olyan ami lakattal záródik, az ami tényleg komolyan vehető.

A funkció főként a petplay és Master-slave szerepjátékokból származik, ahol az alárendelt felet lehet nyakörvön vezetgetni, esetleg pórázt rakni rá vagy kikötni valahova.



Szóval nem, nem iljesztő. ;)

2012. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kutyák
2012. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!