Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményerek, milyen...

Mi a véleményerek, milyen vagyok? Mindent mondjatok el, amit gondoltok (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. nov. 7. 11:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is van rajtad egy kis felesleg, de nem vészes. Egy kis sporttal orvosolható.


A képek alapján átlagosnak mondanálak. Nekem nem vagy az esetem, de biztos nincsenek problémáid a fiúkkal kapcsolatban.

2012. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A 2. képen kicsit hasonlítasz Demi Lovatora,egyébként átlagos vagy,értsd nem vagy csúnya se,de az a szép se.
2012. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki.
2012. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

igen, egy pici felesleg van rajtad, ami nem csúnya. nekem inkább elsőre az ugrott be, hogy nem tudsz az alkatodnak megfelelően öltözködni.

pont azt emeled ki magadon, ami nem előnyös.

a szemeid szépek, a bőröd is, viszont nekem nagyon nem tetszik ha egy nőnek nincsenek ajkai. olyan pengeszád van. igaz, azzal tenni semmit nem tudsz, de emiatt nekem nem tetszik az arcod. nem azt mondom, hogy kacsaszáj kell, de az is ronda, ha semmi nincsen.

2012. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki,szép vagy:D az alakod nem egy kifutómodell alkat, de pont jó,szép és arányos. Picit husis de akkor is jol nézel ki:D
2012. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kék szemed van, ez leginkább az utolsó képen látszik. A hajad szerintem is jobb szőkésen. A felső ajkad vékony igen, de nem tehetsz róla, viszont ha használnál szájkontúr szeruzás és rá a rúzyt/szájfényt, akkor tudnál rajta egy kicsit nagyítani. Nem vagy csontsovány, de megfelelő alkatod van, amire még rálehet mondani, hogy szép. Az orszgában elég sok lánynak van ilyen alkata. A szemöldöködön szerintem is lehetne egy kicsit javítani, mert így egy félkörnek látszik és nincs benne az a törés a 2/3-nál, aminek ott kellene lennie, viszont összességében szerintem szép lány vagy és aranyos az arcod :)
2012. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jól nézel ki.

Nem vagy vékony szupermodell alkat, de látszik, hogy meg vagy elégedve magaddal és NAGYON EGYBEN VAGY.

De a piros ruha az nagyon közönséges.

2012. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mmano88 ***** válasza:

A 2. képen nagyon jó a hajad, de az a ruha nagyon nem előnyös. Van rajtad egy kis felesleg, a combodon főleg. Nem is az a baj vele hogy vastag, hanem hogy látszik rajta a mozgáshiány..

Egyébként szép vagy. :)

2012. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!