Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért tartja visszataszítónak...

Miért tartja visszataszítónak az emberek többsége a raszta hajat?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék rasztát, de a környezetem ellene van. Az exem pl azt mondta, hogy ha raszta lennék, nem volna képes szexelni velem.. A családtagjaim és a barátaim is ellenzik, 2 személy kivételével. Tényleg ennyire visszatszító a raszta haj? Miért hiszik az emberek, hogy a tincsekkel együtt jár az igénytelenség is??
2012. nov. 7. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Talán azért, mert tényleg igénytelen... Nem mossák, büdösödik stb.
2012. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
mert,hogy azt ritkán kell mosni,biztos azért,meg olyanok a tincsek,mintha a kosztól össze lennének ragadva,ne értsd félre nekem tetszik,de tényleg kicsit olyan
2012. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves első! Mindenki magából indul ki :) attól hogy te azt hiszed, még nem biztos, hogy úgy is van.


Kedves második, értelek, de nem értek egyet :)


Köszönöm a válaszokat

2012. nov. 7. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1.kit érdekel az ex véleménye?-ha már ex, akkor nincs közöm hozzá.

2. az szerintem ne tartson vissza, hogy ki mit szól hozzá.

3. a barátom raszta, semmivel sem másabb a haja, annyi, hogy nagyobb tincsekből áll. nem büdös, nem igénytelen, rendeszeresen horgolja, mossa.

2012. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem magamból indulok ki, mivel nem raszta a hajam. Viszont van 1-2 raszta ismerősöm, nem a levegőbe beszélek... Szerintem az eleve tény, hogy a raszta hajat nem szokták mosni, ezen nincs mit vitatni. A többit meg már el lehet képzelni:) Különben nem vagyok a raszta haj ellen, engem nem zavar, ha másnak az van.
2012. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem igénytelen hatást kelt..
2012. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert az igénytelenséggel azonosítják és sajnos sok raszta valóban durván igénytelen.kevesen tudják,hogy a szép raszta hajjal sokkal többet kell foglalkozni, mint a normál frizurával.
2012. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert idióta előítéleteik vannak. A raszta ismerőseim pl. mind igényesebbek, mint sok nem raszta, az igénytelenség személyiségfüggő, a frizurának semmi köze hozzá.
2012. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Cunt*-* válasza:
0%

Amikor én először találkoztam raszta lánnyal, olyan volt a haja, mint valami komondor kutya szőre ami fullra összeragadt, vagy mint egy ilyen rongy lábtörlő.

Semmi bajom a rasztákkal (Rastafari santd alone, welcome to Jamrack. :D)

De azért tényleg elég undi tud lenni, másrészt nem volt büdös a csaj, kicsit se.

A másik része, ha neked az tetszik, akkor sz*rd le, hogy mit mondanak mások, legyél raszta.

Engem bátyám, mióta mindkét szemem haj >< pulikutyának hív és igen, van akinek nem tetszik. Anyámnak sem.

De nem is az a lényeg, hogy megfeleljünk másnak, hanem, hogy nekünk hogy tetszik ^^.

2012. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ne adj más véleményére, számomra vonzó ha valakinek raszta haja van:)) ja igen 1. válaszoló!! a rasztát is mosni kell, sőt nagyon sok tehendő van vele!!
2012. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!