Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök szerintetek melyik a...

Körmösök szerintetek melyik a legjobb gél-lakk?

Figyelt kérdés
Crystal nails, moyra, perfect nails, gelish, ColorMe, pearlac, alfa nails.

2012. nov. 9. 12:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a shellac a legjobb, csak sajnos az nagyon drága, és a vendégeim nagy része nem fizeti meg azt az árat amiből jól jövök ki a shellac-al. Van valamilyen hozzá hasonlóan jó minőségű gél lakk? Én leginkább a crystal nails-re gondoltam, de nézegettem a neten és ezt az oldalt találtam : [link] Melyik a legjobb?
2012. nov. 9. 12:39
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
crystal nails a legjobb :)
2012. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én körmösöm a Crystal nailst használja, nagyon meg van elégedve vele. Rengeteg színe van, és nagyon sok kuncsaftja. Mindenki elégedett, többek közt én is. Tartós, szép, magas fényű, vannak különleges lakkok (pl. színváltós, hőre változik).
2012. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Az én körmösöm is Crystal Nailst használt, és nagyon tetszett is, egészen addig míg le nem akartam szedetni. Merthogy akkor kiderült, hogy semmi nem oldja le. Jobb híján megpróbáltuk a nagyját lepolírozni, de azért sok helyen maradt vékony réteg, mert féltettem a körmömet. Majdnem fél év kellett, hogy teljesen lenőjön, az elején, kb. 2 hónapig olyan undorító volt a kezem, hogy azt sem tudtam hova dugjam. :S
2012. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha a shellac kilőve az ára miatt, akkor onnantól kb mindegy, hogy mit használsz (jelzem, a gelish is brutál árú, mert egy üveg 10 ezer ft kb). A többi nem leoldható, és felkenni is csak úgy lehet, hogy mattítod a körmöt.
2012. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem már több fajta is volt fent! De szerintem vagyis ami nekem volt a legjobb az a perfekt nails és a moyra. Most Crystal van fennt de ez nagyon sz++... lepattog, felválik stb. és még drága is...
2013. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szandy007 ***** válasza:
Én csak Crystal Nails-sel dolgozom.:)
2013. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!