Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Profi műkörmöst keresek,...

Profi műkörmöst keresek, ismeritek őket? Koppányi Emese, Monostori Éva, Kalmár Krisztina.

Figyelt kérdés

Ismeritek az említett műkörmösöket?

Kalmár Krisztina vállal még vendéget?

Vagy kit tudtok Bp-en ajánlani?



2012. nov. 10. 22:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Czipauer Barbara, és Kun Zsuzsanna munkája is érdekel.

Ők milyen áron dolgoznak?

2012. nov. 10. 22:26
 2/17 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha felhívod őket. A körmök ára nem standard. Függ pl a hossztól, beépített, rárakott díszítéstől, formától.


Kalmár Kriszti kb kizárt, hogy vállaljon.. de gondolom, nem akarsz 15 ezernél kezdődő műkörmöt :)


A monostori éváról most hallottam először, de megnéztem a munkáit.. a fasorban nincs a többiekkel, akiket említettél. És ahhoz képest drága.. van weboldala, gugliban meg tudod keresni.

Czipauer Barbi valszeg vállal még vendéget, hogy milyen áron, azt szintén meg kell kérdezni, és valszeg, Kun Zsuzsi is, az árait szintén csak ő tudja megmondani.

2012. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

leginkább francia, vagy csillámos érdekelne, és mini, rövid köröm, tehát semmi extra. :)

gél lakk, vagy zselé.

2012. nov. 10. 23:32
 4/17 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtál, mert én nem értek hozzá, és nem tudom megállapítani, hogy melyik jó, és melyik nem.

szerintem Monostori É. árai tényleg elég drágák, bár nagyon nincs nagyon mihez viszonyítanom.


Géllakkra max. 4 ezret fizetek, zselére pedig max. 5 ezret, de havonta szerintem az is kicsit sok, bár olcsó húsnak híg a leve.

a gél lakkal most pórul jártam (CN), vagy rosszul lett feltéve, vagy ilyen minőség, nem tudom, mert 2 hetet sem bírt, lepattogzott, mattult, sárgult a fényzselé, mit mondjak még? :)

2012. nov. 10. 23:35
 5/17 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket.


"Géllakkra max. 4 ezret fizetek, zselére pedig max. 5 ezret, de havonta szerintem az is kicsit sok, bár olcsó húsnak híg a leve.

a gél lakkal most pórul jártam (CN), vagy rosszul lett feltéve, vagy ilyen minőség, nem tudom, mert 2 hetet sem bírt, lepattogzott, mattult, sárgult a fényzselé, mit mondjak még? :)"

Hát, ők ennyiért tuti nem dolgoznak. A zselére öt ezer máshol is karcsú, nemhogy náluk :))


nézz szét a nails.hu-n ott találsz sok körmöst. Az árakról meg úgy tudsz tájékozódni, ha felhívod őket.

2012. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ismerem az oldalt, de szerintem lutri, én nem tudom megítélni kép alapján,hogy ki hogyan dolgozik. viszont róluk tényleg jókat hallottam, de lehet, hogy ők a sztárkörmös kategória, ami számomra megfizethetetlen..azért bizakodom, köszi! :)
2012. nov. 10. 23:46
 7/17 A kérdező kommentje:
asszem őt kifelejtettem, meg még biztos van jó sok név, akikről nem hallottam: Újvári Barbara, ő is tudom, hogy nagyon régi motoros.
2012. nov. 10. 23:47
 8/17 anonim ***** válasza:

az újvári lányok itthon kb háromhavonta vannak, és nem vállalnak vendégeket, olaszországban oktatnak.

és igen, ezek mind a sztárkörmös kategória a monostori éva kivételével.

2012. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi, akkor ők kiestek..

ismered őket személyesen?


én egy tök egyszerű, tartós körmöt szeretnék egyébként, de inkább nem műkörmöt, hanem saját köröm erősítését zselével.

2012. nov. 11. 00:01
 10/17 A kérdező kommentje:

tudnál valakit ajánlani Bp-en, aki nem a sztár kategória, és megfizethető, jó szakember?

és még vállal vendéget.. :)

2012. nov. 11. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!