Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a hajcsattot szerintetek...

Ezt a hajcsattot szerintetek befesthetem körömlakkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ilyesmi hajcsatott szeretnék befesteni: [link] Van egy csomó régi ilyen hajcsattom, viszont mind ilyen hagyományos szürke színű és mivel nekem nem nagyon fogja meg a sima hullámcsatt a hajamat gondoltam ilyet is belerahatnék, csak hát ugye a színe nem a legesztétikusabb és ezért szeretném befesteni, esetleg valami kis gyurmából készült virágot ráragasztani, vagy decoupage ragasztóval kidísziteni... Szerintetek körömlakkal befesthetem? vagy hamar le fog pattogni? Valaki tud hozzá valami mást ajánlani, vagy egyéb ötlet?

Légyszi értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2012. nov. 11. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a körömlakk pár nap/hét alatt lepattogna, de a decoupage ragasztó nem rossz ötlet :) meg gondolom gyurmavirág alatt ilyen hőre keményedő gyurmára gondoltál :P
2012. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lakk le fog pattogni elég hamar, de ha nincs jobb megteszi az is.

Egyébként a csatot egy t-vel kell írni. A csatt meg egy hangutánzó szó.

2012. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!