Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk a sok parfümöt vagy a...

A fiúk a sok parfümöt vagy a kevesebb, visszafogottabb illatokat szeretik a lányokon?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Erős parfümből sose kell sok mert nagy gaztettet követsz el vele, visszafogotabb vagy saját tested illatával tudnál engem lenyűgözni

20/F

2012. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem a fiúk inkább a lányok szagát szeretik (a természeteset), nem láttam még olyan pasit akinek mondjuk ezek a menő édes női illatos parfümök tetszettek volna. Szóval akkor már visszafogott illat legyen ha választani kell.
2012. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"vagy a kevesebb, visszafogottabb illatokat szeretik a lányokon"


Pontosan.

2012. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem mindegy milyen. A friss, hűvös ózónikus illatúért megveszek, az az igazi sportos illat, azt szeretem! De az ilyen édes, tömény illatokat nagyon nem bírom elviselni, ilyen vanília meg csoki meg anyámkínja illatú parfümöktől lavorba hányok! Még a kókusz szerű illatot azt viszont szeretem. Bár lehet,hogy az csak Wc illatosítóban van, na mindegy. A lényeg, a csömör fullasztó szagok szerintem undorítóak!!
2012. nov. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha semennyi parfümöt nem használ egy lány. Legjobb a tiszta természetes testillat! :)
2012. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden esetben azt tapasztaltam, hogy a természetes, bőrközeli, enyhe parfümillatot szeretik a pasik. Nekem is ezek a kedvenc illataim parfümben. Az ilyen pinksugártól a falramásznak, eddig minden pasitól azt hallottam, hogy undorító, ez csak a kislányok tévhite, hogy erre buknak a pasik.
2012. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyenge , csak akkor érezzem , ha közel kerülök hozzá. Ezektől a mai tömény , édes pancsoktól hányingerem támad.


20f

2013. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!