Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötétbarna az alaphajszínem,...

Sötétbarna az alaphajszínem, de be szeretném festeni kékesfeketére. Hajfesték vagy hajszínező lenne jobb? És milyen márkát tudnátok ajánlani belőlük? Milyen árban vannak, és mennyire tartósak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lisap vagy Kallos, fodrászkellékesben találsz. A kék hamar kikopik belőle mindenképp, de ezek még aránylag tartósabbak mint a drogériás festékek.
2012. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Schwarzkopf Palette Deluxe kékesfeketét szoktam venni, azt hiszem 1100-1200 Ft körül van, de szokott akciós lenni a DM-ben 1000 Ft-ért.

Nemrég kipróbáltam az AVON-os kékesfekete hajfestéket is. Nagyon tetszett, mások is észrevették, mert sokkal fényesebb lett a hajam és a kék szín is jobban kijött. :)

2012. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!