Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csunya az alakom?...

Nagyon csunya az alakom? Nagyon kövér vagyok? Mennyi idő alatt tudnam elérni, hogy szép alakom legyen? Irjatok nemet is és kort is (Kép).

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 14. 00:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Hát van rajtad felesleg... Szerintem, ha úgy igazán dolgozol rajta (étrendre odafigyelsz, sportolsz rendesen), akkor viszonylag hamar ledobható.

20+/F

2012. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy kövér, de van felesleg. Egyébként van akinek ez tetszik, a lényeg, hogy te jól érezd magad, ne mások elvárásának akarj megfeleni!
2012. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre tornázni kellene egy kicsit.
2012. nov. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

nem vagy nagyon kövér. nem vagy kövér. valóban, nem vagy címlapokon virító vékony modell, de tudod mit? nekem pont hogy ez tetszik! :)

20F

2012. nov. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

hát sztem minden ok....torna maximum de még az sem...nem vagy az az anorexiás vékony ami manapság annyira divat..jó kis húsos a pocak meg a ... :)


26/f

2012. nov. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 betlindis ***** válasza:
100%
az alakod nem csúnya, a melleid szép nagyok, a hasad picit nagy. kis diéta, sok felülés. felüléstől helyi fogyást ne várj, mert az nem létezik, viszont szépen befeszül tőle a hasfalad, és jobban behúzódik.
2012. nov. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Rossz a fotó, de a lényeg látszik. Ami a háj!
2012. nov. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

huh mennyi rosszindulatú ember.. nem is kövér, és főleg nem "hájas" ahogy az utolsó írta! Úr Isten van egy kis pocija mi lesz most???!! Hidd el sokkal jobban nézel ki mint a csontváz libák... a férfiaknak ez jön be, ami te vagy. Csak a kisfiúk játszanak piszkafával :) Sztem ne diétázz, mert akkor ciciből is fogysz, és azt ne engedd ;)

Ja és lány voltam, aki kb így néz ki mint te, és hidd el jól érzem magam a bőrömben, tedd te is ezt ;)

2012. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem úgy nézel ki, mint aki rendszeresen sportol, elég plöttyedt vagy... szóval hajrá!
2012. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Miért rosszindulatú valaki, mert megírja az őszintét? Igen, van rajta felesleg, ami diétával és sporttal leadható. Persze ha a kérdező is akarja. Ha nem, akkor pedig fogadja el így magát, így is el fog kelni.
2012. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!