Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ritkítsam meg a szemöldököm...

Ritkítsam meg a szemöldököm fiú létemre? Hogyan csináljam? Kép.

Figyelt kérdés

Kozmetikushoz ciki elmenni? Hogyan kell formázni? Borotva, gyanta, csipesz? 19F.


[link]



2012. nov. 16. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim válasza:
hát 17 évesen azért még passzolnám a cigit.. csak egy kis rasszizmust érzek -_- ... és nekem pl nincs 500ft om 3hetente(ami szerintem egy kicsit eltúlzott idő szerintem).. és nem azért mert én még nem dolgozom, hanem azért mert olyan helyzetbe vagyunk.. most minek fizessek 500 ft h ha megtudom csinálni magamnak.. a szemöldök szedés végülis nem művészet, tudtommal... -_-
2012. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim válasza:
ági am akkora egy gyökér vagy.. komolyan nem érzeted az iróniát?Oo
2012. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
Jó ez, nem kell ritkítanod.
2012. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
Sztem így jó, ahogy van, nem kellene egyáltalán változtatni rajta. Azt megértem hogy egy pasi szedi a szemöldökét, mert az pl összenőtt, de csak úgy divatból vagy én sem tudom milyen okból..nem kellene szedni. Engem kifejezetten teszít amikor egy pasi csicsázza magát, pl ez a szemöldökösdi is, meg van amelyik szőrteleníti a lábát, hasát, mert van rajta 3 szál szőr.. a férfi legyen férfi.
2012. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
höhö.... TT.TT lány vagyok és nekem nincsenek ilyen szép szempilláim... mért van minden fiúnak olyan szép szempillája ???? de egyébként szerintem nem kell ritkítanod a szemöldöködet... jó az úgy....
2012. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
azért mert maxfaktort használok.
2012. nov. 17. 21:28
 27/63 anonim ***** válasza:
...és még vicces is vagy :) Hol bujkáltál eddig?
2012. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
én aztán nem bújkáltam :)
2012. nov. 19. 21:37
 29/63 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan dús, ezért én is járok rendszeresen kozmetikushoz szemöldök szedésre. :) Tök jól ki szokta szedni, szépen megcsinálja az ívét is, és rendesen el is vékonyítja amennyire kell, hogy szép gondozott legyen és ugyanakkor fiús is maradjon, de látsszon, hogy szedve és ápolva van. :)


Én ugyanígy megkérdeztem a környezetemben lévő csajokat, hogy kiszedjem e, és a 80%-uk azt mondta hagyjam úgy ahogy van. De csak elmentem aztán kiszedetni, és meglepődtem, mikor azok a csajok is megdicsérték, hogy sokkal jobb lett, akik előtte a dúsra szavaztak. :)


Ha szeretnéd egy kicsit ritkítani, vékonyítani, bátran menj el kozmetikushoz, ő profin formára szedi neked.

Jobban jársz, mintha magadnak próbálgatod, és véletlenül elrontod. Ráadásul magadnak elsőre beállítani a formáját, gyakorlat nélkül elég reménytelen. Ha viszont párszor kiszedeted kozmetikussal, utána már magadnak is könnyebb lesz szedni, mert mindig csak azt az egy-két szálat kell kiszedegetned, ami éppen kinő.


"Kozmetikushoz ciki elmenni?"


Egyáltalán nem ciki!

Egyszer menj el, és meglátod, hogy nem nagy dolog. Más fiúk is rendszeresen járnak kozmetikushoz, és nem csak szemöldökszedésre, hanem arckezelésre, és gyantázásra is. Ez ma már nem számít meglepőnek, vagy kirívónak, hisz mondhatni alap dolog. Nagyon sok fiú eljár kozmetikushoz, akik szeretik magukat ápoltnak érezni, és ez így is van rendjén, a csajok is szeretik, ha ápolt egy fiú. A kozmetikusnak sem lesz egyáltalán meglepő, ha elmész hozzá.


Kozmetikushoz járni a fiúknak sem ciki, viszont csúnya pattanásos bőrrel, meg sűrű bozontos gondozatlan szemöldökkel, ápolatlanul mászkálni már annál inkább az.

28F

2012. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
Előző! Szemöldökszedés, arckezelés meg gyantázás egy férfinak? Broáááááááf Én tuti nem dícsértem volna meg a szedett szemöldöködet.
2012. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!