Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti be mernétek vállalni más...

Ti be mernétek vállalni más hajszint mint az 'átlag'?

Figyelt kérdés
Szóval sokat látom , hogy fb-n meg ilyen 'divatlányok'-nak más hajszinűk pl : kék , rozsaszin , Mondjuk énis szeretnék ilyen hajszínt csak nemtudom hogyan reagálnának az emberek o.o Van valakinek ilyen haja?Ha nem ti bevállalnátok ?
2012. nov. 19. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ők nem divatlányok , akiknek kék meg egyéb színes a hajuk hanem inkább extrémebb stílus.


Szerintem vállald csak be , legyél egyénibb.:)

2012. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A hajszín miatt nem fognak megkövezni, elég szabad ország vagyunk már :) kitől kéne félnem ?:D

Belemennék, ha nem kéne annyira ápolni, de mivel kell hogy szép legyen így nem kéne

2012. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ,szivem szerint már rég bevállatam volna , csak olyan környéken élek ahol ilyesmiért lemondanak vagyis ha látnak az emberek valami újat ugy bámulnak mint borjú az új kapura .-.-xd
2012. nov. 19. 15:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Először én is így voltam vele, meg eleinte zavart hogy jól megnéznek az emberek miatta de aztán már hozzászoktam és nemérdekelt. Voltak akik csúnyán is néztek rám de hát most istenem, nem nekik akarok tetszeni...most úgy is vissza akarok térni a kékre, mert lilám van, de olyan sötét hogy alig látszik.
2012. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Simán. Régen mindig valami extrém volt, vagy a színe vagy a vágás, vagy csak az, hogy többszínű volt.

Egy fukszialila hajjal kibékülnék:)

2012. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

piros a hajam, kis rózsaszín beütéssel.

Már észre se veszem, mennyire bámulnak meg.

2012. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem egy rosszul sikerült festésből nyáron lila lett a hajam. De normális lila. Először frászt kaptam,majd meglepődtem mennyire jól áll,és idegenek szólítottak meg hogy milyen jó a hajam és hogy csináltam stb. :) De tényleg pénztárostól elkezdve,utcán sétáló emberek dícsértek,ez nagyon furcsa volt..

De én szőke megszállotja vagyok úgyhogy fél évet viseltem csak magamon,most visszaszőkültem:)

2012. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ilyen volt amúgy a végefele:


[link]



ilyen volt mikor befestettem:


[link]

2012. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mmano88 ***** válasza:
Régen vörös voltam, volt amikor rózsaszínnel lett bele festve. Most szőke vagyok és most is volt benne rózsaszín. Sajnos most a munkám miatt most ezt hanyagolom, de amúgy bármikor, bármilyen színt kipróbálok. :D
2012. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor nincs extrém hajszínem ha munkát keresek:D Amint találok már festem is a hajam kékre, lilára, zöldre meg ilyenek. Nekem ezek tetszenek, az meg sose érdekelt más mit gondol róla. Mondjuk általában tetszeni szokott, kérdezgetik mivel festem, meg ilyesmi.
2012. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!