Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Porcban való fülbevalónak...

A Porcban való fülbevalónak lehetnek mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam h veszélyes és nekem ma lőtték és azóta fáj a fejem lehetséges hogy ez miatt? Fejfájás? hányinger , szédülés?

2012. nov. 19. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

hogyne holnapra meg is szülsz lehet -.-

miért lenne bajod? akkor ezzel az erővel a sima cimpába lövetéstől is lehetne bajod. nekem nagyon fájt amikor kilőtték mert be is gyulladt és még aludni sem tudtam de 1-2 hét eltelt és már nem is fájt. nem kell rögtön az ördögöt festeni a falra :) nem fogsz meghalni, és beteg sem leszel egy kis füllövéstől. arra figyelj hogy ne rakj bele bizsut mert attól begyullad!

2012. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 1-2 nap alatt nem múlik el járj utána. nekem nem votl gond, de sokáig be volt gyulladva. nme is mertem kivenni csak addig amig megtisztitottam, egyszer gondoltam kiveszem egy éjszakára lesz ami lesz és azzal meg is szünt az állandó gyulladás, aztóta semmi baja.
2012. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha ma lövettem, ma is kivegyem és tisztítsam meg? Tetránnal kenem ha kiveszem akkor is kenjem be?
2012. nov. 19. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogyis. 2-3 hétig tilos kivenni, csak holnaptól napi többször forgasd. De gondolom ezt elmondták.
2012. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem.. pont ezért kérdezem mert a csajszi nekem semmit nem mondott..
2012. nov. 19. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
pedig kellett volna. na de mindegy most már tudod.
2012. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, sajnálom az olyan embereket mint aki előtted írt mert nem értem miért nem lehet egy emberrel normálisan beszélni mikor megkérdez valamit. Hallottam ilyenről nem kell egyből leugatni a fejem de bocs te lehet h sokkal külömebb ember vagy mint én vagy inkább mi tudatlanok..
2012. nov. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!