Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercingesnél vagy ékszerészné...

Piercingesnél vagy ékszerésznél kell olyat csináltatni hogy a fülembe sok lyuk van és nem a megszokott helyen hanem nagyon a tetején?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
piercingesnél tuti megcsinálják, én nem járkálnék ide-oda "hátha" megcsinálják alapon, egyből piercingeshez!
2012. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ott megcsinálják kiskorúnak is?
2012. nov. 19. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert ez nem maradandó, ha akarod kiveszed és elmúlik. De előtte menj be és kérdezd meg, és ha engedik akkor kérj időpontot, mert szerintem nem állíthatsz csak oda hogy te ezért meg ezért jöttél.
2012. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2012. nov. 20. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kiskorú vagy szülővel menjél.

De ha nem is úgy mész, akkor egy papírt szoktak adni, amolyan beleegyező nyilatkozatot, amit az egyik szülőnek kell aláírnia.


Piercingesnél tudják ezt szépen és biztonságosan megcsinálni.

2012. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!