Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit keresel műkörmösként?...

Mennyit keresel műkörmösként? Megéri tanulni ezt a szakmát?

Figyelt kérdés
Szeretném elvégezni a tanfolyamot, és utána is még képezni magam, de érdekelne, hogy van e még rá kereslet. Kinek mennyi marad meg tisztán? Légyszi írjátok oda mióta körmöztök és hol. Köszi

2012. nov. 19. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem mondom meg, mennyit keresek, de eltartok egy családot belőle...

Viszont több milliót beleraktam már, és 7 éve csinálom. folyamatos képzések, állandóan új alapanyagok, plusz a meglévők pótlása. Havi kb 100 ezer csak anyagra.

2012. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

"Nem mondom meg, mennyit keresek"


Akkor minek írtál?? Láma.

2012. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
nem mondja meg,mert ezt nem is illik megkérdezni ilyen konkrétan amúgy.láma.
2012. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

"nem mondja meg,mert ezt nem is illik megkérdezni ilyen konkrétan amúgy"



egy anonim oldalon nem tökmindegy?? senki nem tudja, és senkit nem is érdekel, hogy ki vagy!!

2012. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Istenem... anonim oldal, miért nem lehet megmondani? Mitől félsz hogy lenyomoznak és kirobolnak vagy mi?
2012. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapja vagyok egy szalonban, egyenlőre Nem marad a zsebemben semmi, mert ki kell fizetnem a bérleti díjat, a rezsit, a járulékokat, és anyagokat is kell vennem, mert persze az fogy rendesen.

Az eddigi készletem többszázezer Ft értékű, és bőven van még mit vásárolnom, mert a vendég mindig talál olyan színt, ami még nincs. Csak arra akartam ezzel rávilágítani, hogy ez nem egy olcsó szakma, sok idő, türelem, és hatalmas alázat kell ahhoz, hogy megélj belőle.

2012. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:-)
2012. nov. 22. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!