Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha egy lánynak...

Boboooka kérdése:

Mit gondoltok ha egy lánynak kockahasa van?

Figyelt kérdés

föleg fiuk válaszát várom.

14/L.



2012. nov. 19. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaz lány vagyok, de én imádtam amikor lapos volt a hasam, és kitapintható volt a kocka, esetleg látszott ha befeszítettem, de persze nem beton kemény volt, csak olyan szexi. Mióta gyógyszert szedek olyan a hasam, mint egy 2-3 hónapos kismamának :D most próbálok megint visszatérni az előző állapotba.

Szóval szerintem jól néz ki és a fiúknak is bejön!! Tapasztalat :D

2012. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy.:)
2012. nov. 19. 22:26
 3/19 anonim ***** válasza:
legyen lapos a hasa egy csajnak de azért a kocka az tulzás.. undorító
2012. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]


nah én ilyenre gondoltam ezen látszik hogy izmos de nem olyan mint pl amilyen Rubint Rékának van, az már szerintem is undorító.

2012. nov. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Inkább kockahas mint zsírpárnák. Engem nem zavar, kifejezetten tetszik, ha egy lány kellemesen izmos (ami nem egyenlő az agyongyúrt, tesztoszteront lövő testépítőkkel).
2012. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

szép *-* de tényleg nem kell nagyon :)

[link] ennyire elég

[link]

[link]


esetleg ennyire max: [link] de ennél jobbak az előzők szerintem :) ja, amúgy nekem a vékony lányok tetszenek, kis cicivel és kis fenékkel, lapos hassal :) 17/f

2012. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de...


Mit megadnék, ha lapos hasam lehetne! Sajnos alkatilag husi vagyok (170cm, 56-57 kg), így lehetetlen elérni.

Sok mindenkinek tetszik a lapos/izmos has egy csajon, sokkel szebb szerintem, mint a kis poci. Szóval, ne aggódj, örülj neki!

2012. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy alkatilag olyan vagy. attól függ, hogy mit eszel és mennyit edzel, de főleg az evéstől
2012. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Tetszik :)

Inkább mint a sok úszógumi. Bár ízlések és pofon, de nekem sokkal vonzóbb egy sportos, formás lány mit egy olyan akin "van mit fogni".


17/F

2012. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kifejezetten rajongok a kockahasú, sportos testalkatú lányokért! :) Ám ha nem is kocka a hasa, de mindenképpen lapos legyen...
2012. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!