Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyönyörű...

Szerintetek is gyönyörű Doutzen Kroes?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintem meseszép, nagyon jó alakja és stílusa van, szimpatikus, olyan bájos és biztos jó anya is:)

Ti mit gondoltok? Ha nem szép szerintetek, akkor miért?


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. nov. 20. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is szép nő :)
2012. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Egyáltalán nem "gyönyörű" meg "meseszép". A linkelt képek agyon vannak retusálva az utolsó kivételével, amin viszont teljesen átlagos. A jó anyaság pedig nem értem, hogy hogy jön ide...
2012. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szimpátiához írtam, hogy jó amya. Ez a "retusálás" ...olyan könnyű mindenre ezt mondani. Persze elfogadom a véleményed, köszönöm!
2012. nov. 20. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Ha bele vagy bolondulva, akkor mondhatunk akármit, téged nem fog érdekelni az ellenvéleményünk. Ismerem ezt az érzést, ez olyasmi mint a szerelem. De esetedben ez elég fura, hisz nem csak hogy nem ismered ezt a nőt teljesen, de még csak nem is találkoztál vele. Amennyi infot tudsz róla azt valszeg interneten, újságban olvastad. Ezeket az infókat kombináltad egy helyes fényképével és a képzeleteddel (elképzelted milyen aranyos lehet, hogy reagálna néhány helyzetre, esetleg néhány párbeszédet is elképzeltél vele). Ebből született meg az a nő a fejedben akibe szerelmes lettél.

A valóságban meg tuti sokmindennek az ellenkezője igaz mint amit elképzeltél róla.

Úgy, hogy objektíven megnéztem a képeket róla, az a véleményem, hogy egy totál átlag nő, de a benyomása unszimpatikus. Ráadásul képes egy niggerrel járni pfujj..

2012. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám olyan nagyon gyönyörűnek...
2012. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, szóval nem vagyok belé szerelmes:) Sosem olvastam igazán róla, pláne nem képzeltem el vele párbeszédeket :O:) A véleményeket meg nyilván nem azért kértem, mert majd megváltoztatja az én véleményemet, csak kíváncsi vagyok.:)Egyébként meg az utolsó mondatoddal csak magadat járatod le. Te sem alkothatsz a férjéről képet, ha nem ismered.
2012. nov. 20. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
eléggé mű de nem csúnya c:
2012. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

hát ha lány vagy akkor meg langyos felé húzol ;)

és mivel eléggé támadó állást vettél fel, valószínűleg sok igazság volt abban ami írtam. ez pszichológia ;)

2012. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagy leszbi:O Miért vettem volna fel támadó állást? Hatalmas logikád van, komolyan..
2012. nov. 22. 17:16
 10/10 anonim ***** válasza:
neharagudj,de minden lánynak van egy női ideálja,aki szerinte szép.semmi különleges nincs benne pláne nem utal arra a dolog,hogy a lány lezbi lenne..egyszerűen szépnek tartja.nekem is van olyan nő,akire azt mondom h wow,pl gisele bündchen,aki számomra szimpatikus,2 gyerek után 30 felett is jól néz ki.Én is szeretnék anyukaként büszke lenni arra,hogy megtartom a jó alakom,és lesz állásom,férjem .. Akkor most nemértem,ha jó felé ösztönöz miért lenne ez olyan baj :)
2014. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!