Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami trendi, de nagyon...

Valami trendi, de nagyon szexis hegyes körmöt szeretnék. De sehol nem találtam meg a megfelelőt. Hol találhatok ilyet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 19:30
1 2
 11/17 anonim válasza:
Az állatkertben,a majom ketrecben.Ott remélem jól meg is dugnak !
2012. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%
Akik a negatív válaszokat írták azoknak felhívom a figyelmét arra, hogy ne várjanak többet egy olyan valakitől aki a kedvesét PÁROMnak szólítja. Párja tudtommal a zokninak van, meg a galambnak, az embereknek szerelmük, udvarlójuk, menyasszony-vőlegény stb. van vagy még száz másik kevésbé ledegradáló kifejezést lehet használni erre a Magyar nyelvben. De Ő majd keres magának egy jó hegyes műkörmöt ami megfelel az ízlésének és boldog lesz, és ez szerintem pont elég. Egyébként mukorom.hu például.
2012. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, h a kérdező menjen az Àgihoz cagy Rékához, hanem azt, hogy a kérdező nézze meg a munkàikat, mert ott valòszínűleg talàl olyat, ami tetszik neki...nem kell fölöslegesen közekedni...
2012. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

7-es inkább csak a maga nevében beszéljen; pl sztem semmi gusztustalan nincs a műkörömben, akinek ez tetszik hordja, valakinek kifejezetten jól áll.

(Ugyanezt gondolom a piercingről festett hajról stb, fölösleg siránkozni h nem természetes, ha valakinek jól áll. Az meg már elég begyöpösödött dolog, h elvből elutasítani vmit, a 21. században, csak mert nem természetes...) Persze vannak ellenpéldák: a borzalmas szemöldök tetoválások (amik kékek és teljesen más mint egy normál szemöldök, és hát vannak szörnyen ízléstelen műkörmök is, stb). Meg fontos az összhatás is.

Szal sztem ami ízlésesség határán belül marad az ok, sztem az h hegyes v mittudomén az még simán vállalható, és mivel fontos h szép legyen egy lány keze, simán lehet h aztmondom rá h szexis.

De sajna a konkrét választásban nem tudok segíteni... :D

22/F

2012. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi a normális hozzászólásokat. És köszönöm mind azoknak is akik negatívumot is írtak, hisz vették a fáradtságukat, rákattintottak a kérdésemre és el is olvasták, egyszerűen szenzációsak vagytok, h még a drága időtökből is futott arra, h pöttyögjetek egy pár sort!

Miért ne szólíthatnám páromnak? Nem igazán értem, h ezzel mi a probléma. Bocs már, h nem azt írtam, h a kis "üntyülü-püntyülükémnek". Nem egy kis taknyos vagyok, h azt írjam, h "szerelmemnek". Mi már ezen a korszakon túl vagyunk. Mivel fogalmad sincs, h én ki vagyok, így kérlek ne mondd meg, h a PÁROMAT, h nevezzem mások előtt. Még egyszer köszi mindenkinek :)

2012. nov. 30. 11:39
 16/17 anonim válasza:
Molnár Kláránál. Címe: klara.molnarka@gmail.com
2012. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na milyen lett végül?:)
2012. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!