Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy modellnek miért kell...

Egy modellnek miért kell magasnak lennie?

Figyelt kérdés

A kifutó modelleknél értem de például a fotó modelleknek mért kell min. 173cm felett lenni?

(én 166cm vagyok és 40kg, hobbiból modellkedem és a magasságom miatt nem számíthatok valami hatalmas karierre...)



2012. nov. 20. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen más egy magas ember látványa, mint egy alacsonyé.

pl.: nőnél szép a hosszú láb. Egy alacsony embernek nem lehet hosszú lába.

2012. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Alacsony vagyok hosszú lábakkal, szóval ez nem igaz hogy nem lehet. Fotómodell is lehet bárki alacsonyan, nem ettől függ a siker.


Egyébként a kifutómodelleknek is csak azért kell magasnak lenni, mert a ruhák abban a méretben vannak, egy kisebb lányon hülyén állna.

2012. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pedig én sem vagyok nagyon magas és mégis nyakiglábnak csúfolnak amit nem nagyon szeretek. :S
2012. nov. 20. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze egy alacsonyak embernek is lehet az arányihoz képes hosszú lába. És pont itt a hiba. Aránytalanná válik a test. És az is biztos, hogy nem ugyanolyan hosszú egy 185 és egy 170 cm magas ember lába. Egészen más hatást kelt egy hosszú lábú magas ember, mint egy alacsony kivitel.
2012. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy alacsony nőnek, ha hosszúak a lábai, akkor valószínűleg a felső teste rövid, és aránytalannak tűnhet. Az igazi modell magasságnál, 175 cm felett arányosan nyújtott a test alsó és felső része általában. De hangsúlyozom, általában, hiszen én láttam már 188 cm-res, csúnya alkatú, aránytalan nőt is.
2012. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor még vékonyabbnak tűnik. Bocs de te már az anorexiás kivitel lehetsz. Viszont úgy tudom, Kate Moss sem magas, ha van rajtad valami különleges, amit felfedeznek, akkor még befuthatsz karriert is :)
2012. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert a fotómodellek senkit nem érdekelnek. Annyi szép lány van, mint égen a csillag, ennyi erővel minden második ember lehetne fotómodell. Egy igazi modell kifutón és fotókon is megállja a helyét.
2012. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval!Nagyon sok szép lány van, és rengetegen lehetnének fotómodellek. Azért kell olyan magasnak lenniük a modelleknek, mert ez így van kitalálva sajnos, hogy a nagyon magas embereknél ezt használják ki.
2012. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!