Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomrol?...

Mit gondoltok az alakomrol? Nagyon csunya? Vannak undorito csikjaim is

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. nov. 21. 23:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Kíváncsi vagyok, hogy azoknak mien alakjuk van, akik azt írták, hogy kövér vagy... :D Figyel kedves Kérdező, szerintem ne kezdj bele semmilyen fogyókúrába, felesleges. tesiórákon vedd komolyan a gyakorlatokat és néha vidd hosszabb sétára/játékra a kutyádat. Ennyi. :) A csíkjaidat el tudod halványítani reconstriával, nekem a kislányom születése után is sikerült, pedig több csíkom lett, mint neked most van. :) Fel a fejjel, semmi gond nincs veled. :)
2012. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Malats ***** válasza:
11-es, remélem te pontoztál le. Mellesleg véleményt kért, nem összehasonlítást. De ha te már ezeket rossz indulatú lekövérezésnek veszed, akkor csak gratulálni tudok.
2012. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A kövértől messze vagy.Viszont a hasad tényleg olyan mintha már szültél volna.
2012. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kedves Malats, nem szoktam pontozni, de repesek az örömtől, hogy rám gondoltál. :)
2012. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

#11 tudod egy olyan nőnek/lánynak aki törődik a testével nem ekkora hasa van. Ez minden csak nem szép, mintha túl lenne egy szülésen már... lehet diétázni, sportolni, tornázni, gyúrni és máris milliószor jobban nézne ki.

Gáz hogy manapság mindenki csak a gép előtt ül és növeszti a háját, a tesióra meg nem elég semmire.

2012. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szép az alakod, csak a tetoválás nem tetszik!
2012. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy azoknak mien alakjuk van, akik azt írták, hogy kövér vagy... :D nekem vékony, szálkás és izmos, nincs rajtam semmi felesleg. a testzsírszázalékom 5-10% körül lehet, kockás a hasam, ott sincs semmi zsír ;) 20/f
2012. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kövér. Csak husi. Van különbség.

Ha jól érzed így magad, ne foggy le, ha nem, akkor változtass. De te döntsd el, ne mások.

Van egy pici pocid. És? Sok más csajnak is van. Kevesebben rendelkeznek tökéletes alakkal, mint akik nem.

2012. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
előzőnek: a tökéletes alak lenne a normális és az egészséges. A többiek nem igazán törődnek az egészségükkel, de attól még, hogy ma már ez az általános, nem jelenti azt, hogy ez a jó
2012. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek genetikailag nem adatik meg a tökéletes alak. Én is husi vagyok (170 cm, 56 kg), a kérdezőnél vékonyabb, de még így sem egy modell alkat. Hiába fogyóztam, tornáztam, nem tudtam 56 kg alá fogyni (pedig az 50 lenne az álomalak), mert beteg lettem, kórházba kerültem, satöbbi.

De ez az én személyes pechem.

Ha szerintetek a kérdező kövér, egy 100 kg feletti csaj mi?

2012. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!