Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18-19 éves korban égő szakálla...

18-19 éves korban égő szakállat növeszteni? Főként lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés
Nem kell arra a nagy igénytelen ocsmányra gondolni hanem olyan 1 cm körüli és rendezett, ápolt. Ez mennyire jön be a lányoknak vagy mennyire ítélik el az ilyen srácokat ?

2012. nov. 24. 22:40
 1/9 anonim válasza:
24%
égő
2012. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
indokold!
2012. nov. 24. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy hogy állna:) De a borosta az nyerőbb... legalábbis nálam.
2012. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én egyszer megnövesztettem meg formáltam azóta vissza vágom minden hónapban többen mondták már hogy jól áll de az csak pár ember véleménye engem a többség véleménye érdekelne és főleg a lányoké köszi a választ!
2012. nov. 24. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szerencsétlen, világos pihe, mint sok fiatal srácnak, na az szerintem ocsmány.
2012. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerinted ha pihe lenne vagy nem nőtt volna meg rendesen akarnék vagy növeszteném ? rendesen kinőtt már és elég erős minden reggel borotválkozni kell és nem tartozik a kedvenc időtöltéseim közé ezért növesztettem meg egyszerűbb havi egyszer vissza vágni mint minden nap borotválkozni ami az arcon a bőrt is tönkre teszi
2012. nov. 24. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátom 20 éves, neki is van, és nekem nagyon bejön. :)
2012. nov. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ne a lányoknak felelj meg hanem magadnak. ha szakállat akarsz növessz szakállat. így is tetszeni fogsz a lányoknak és ha magadnak megfelelesz sokkal nagyobb lesz az önbizalmad
2014. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem égő, ezt a hülye emberek találják ki, hogy valami égő.
2014. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!