Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elkapartam pár patit az...

Elkapartam pár patit az arcomon és most nagyon csúnya piros foltok vannak rajtam. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Tudna valaki valami gyors "gyógymódot"ami eltünti,leszárítja őket?
2009. aug. 17. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A sebekre és a gyulladásokra a körömvirágkenőcs jó, aztán ha már nem gyógyul tovább akkor valami hámlasztókenőcsött szerezz...
2009. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A patijaidat nem kellene elvakarásznod, mert elfertőződnek, és megmarad a hegük (tapasztalat, 2-3 évig megmaradt 3 db helye). Nagyon miteszeres voltam, sokat küzdöttem velük a túlsúlyom miatt is, de nekem bevált egy bizonyos Aknesol nevű cucc, ami sárga dobozban van, elől meg valami farmer minta van rajta. Pár nap után látni fogod a hatását. Szárít, nagyon. Ezért vigyázni is kell rá. Remélem neked is beválik.
2010. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!