Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak gerincferdülése...

Ha egy lánynak gerincferdülése van, és emiatt púpos, még lehet modell?

Figyelt kérdés
Gerincferdülésem van, és emiatt egy kissé púpos is vagyok sajnos... Főként akkor látszik, ha lehajolok. Viszont nagyon vonz a modellszakma, és minden, ami ehhez kapcsolódik. Néhány rokonom is megjegyezte már, hogy "igazi fotómodell alkat" vagyok. De gerincferdüléssel, púposan...? 2-3 év alatt talán rendbe tudnám hozni a hátam úgy-ahogy. Persze sosem lenne szálfaegyenes a gerincem. Szerintetek van lehetőség arra, hogy modellkarriert fussak be, vagy erről tegyek le?

2012. nov. 25. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ferde gerinccel nehéz lesz. De sok múlhat azon is, mennyire sikerül helyrehozni. Ha csak az arcodat fotózzák, akkor viszont nem probléma.
2012. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

hát persze. akár kaszkadőr, vagy guminő is lehetsz...


amúgy, mi lenne, ha mondjuk tanulnál, és találnál olyan szakmát, amiben nem rohadt nagy hátrány, ha púpos vagy?

2012. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Na még egy modell jelölt... manapság már mindenki modell akar lenni. Biztos nagyon szeretitek ha kihasználnak, csicskáztatnak titeket, mert ez a szakma erről szól.

Gerincferdüléssel a tested már alapból alkalmatlan. Marad az arcmodell, vagy láb, kéz... de ettől sikereket ne várj.

2012. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Atyaég, micsoda kőbunkók vannak errefelé... Most biztos nagyon jól érzitek magatokat, hogy onnan a laptop mögül osztjátok az észt undorító hangnemben, váó!


Bizonyára vannak szövegértési gondjaitok is, mivel úgy tűnik, homlokegyenest átsiklottatok az alábbi mondatom felett: "2-3 év alatt talán rendbe tudnám hozni..." Ez pedig azt jelenti, hogy szabad szemmel nem látszana a dolog...

2012. nov. 25. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Púposan nem. De komolyan, pont a modell szakma az, ahol CSAK a test számít, semmi más. Oda tökéletes test kell. Nem érdekli őket mit tudsz, milyen okos, kedves, stb. vagy. Ők azért kapják a pénzt, mert hibátlanok. Ha ez nem így lenne, nyilván mindenki modell lenne.

Ha rendbe tudod hozni, vagy minimum 173cm, ehhez úgy 45kg, karakteres arcú, és rendelkezel némi nyelvtudással, és türelemmel, akkor hajrá. Ellenkező esetben csak pénz és időpocsékolás minden próbálkozás.

2012. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
10 -ből 8 emberek segít a gerincfűző, így elég nagy az esély, hogy rendbe tudom hozni. Persze teljesen nem, de egy átlagembernek sem teljesen szálfaegyenes a gerince, szóval a "rendbe tudom hozni" nálam azt jelenti, hogy ha valaki rám néz, nem látja a ferdülést. Szerinted így is lehet esélyem?
2012. nov. 25. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
ja. lehet. hajrá.
2012. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben, mindent megteszek. :)

Arra a kérdésre, hogy karakteres-e az arcom, egy barátomtól azt a választ kaptam, hogy igen. Ezt követően persze megkértem, hogy legyen teljesen őszinte, oly világos mint a nap - és még így is azt felelte, hogy igen. Valamiért nem győzött meg.

Szerintetek lehet adni a barátok szavára? :D

2012. nov. 25. 22:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Úgy gondolom, hogy én elfogadható, és tiszteletteljes választ adtam, ami nem "kőbunkó". Amint utaltam rá, ha rendbe lehet hozni a gerincferdülést, akkor lehetsz modell, persze, ha az egyéb szükséges feltételek is megvannak.
2012. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ear, a "kőbunkó" kifejezésem nem vonatkozott rád, hiszen te rendes választ adtál, szóval ezer bocs, ha félreérthető volt :)
2012. nov. 26. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!