Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Büdös a szám mit csináljak?

Büdös a szám mit csináljak?

Figyelt kérdés
kb. fél éve van fogszabályzòm azòta sajnos.. mit tehetek ,hogy ne legyen az? 12/L

2012. nov. 26. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj szájvizet fogmosás után, illetve legközelebb amikor mész a dokihoz, kérdezz rá.
2012. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szájvíz, napközbe meg szopogass valami erre való cukorkát, pl tiktak vagy bármi.
2012. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mosd meg nagyon alaposan utána szájviz

és igyál sok vizet, vagyis cukros üditő helyett vizet :D

még rágózni szoktam

2012. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szájvizet használj. És fogmosáskor figyelj az alaposságra, esetleg használj fogselymet is. És dokinál kérdezz rá, hogy normális e, lehet e tenni ellene valamit.
2012. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a szád miatt van, lehet hogy a gyomrodból "árad" a szag. egyél meg minden nap 1 natúr joghurtot.



De a szájvíz, erősebb mentolos fogkrém és szopogató cukorkák is jó ötlet.

2012. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mosd sokkal alaposabban és kérd meg a fogorvost, hogy nézzen körül szuvasodásra utaló jelek után. Nem tudom, hogy mostanában mi a szokás, de nyolc éve, amikor nekem is volt fogszabályzóm, mindig adtak ilyen kis, pár miliméteres fogkefét (elvileg drogériákban is kapható), amivel rendesen hozzá lehet férni a fogszabályzó elemei között-alatt is a fogakhoz. Igaz, hogy tíz percig tartott egy fogmosás, de megérte: azóta sincs egyetlen lyukas fogam sem.
2012. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rágózz.
2014. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!