Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki egy híressé...

Van itt valaki aki egy hírességgel, kedvenc banda/énekes/színész stb. kapcsolatban vagy tőle inspirálva csináltatott tetoválást?

Figyelt kérdés
Milyen mintát vagy szöveget? Megbántátok e? -sokan mondják hogy ismert emberekről-általunk rajongott személyről mert később meg fogjuk bánni, de érdekel, hogy van e aki mégis csináltatott? :)
2012. nov. 27. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van, nagyon esélyes hogy megbánod mivel változik az ízlésed, az énekesek, hírességek is változhatnak. Általában rossz irányba szoktak. Amit 10 éve hallgattam zenét azt ma már nagyon gáznak tartom. Akkoriban még imádtam a brazil szappanoperákat és mindenféle akciófilmeket. Ma már egyiket sem. Most ha ilyesmi lenne rámvarrva elég rosszul érezném magam:D
2012. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ilyenre gondolsz? [link]


hát, szerintem ő meg fogja bánni.

2012. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én most készülök a kedvenc énekesem 2 db tetoválását magamra tetováltatni. Nem hiszem, hogy meg fogom bánni, mert 2 éve szeretném már, az énekes (illetve az együttes) több, mint 15 éve No.1. nálam. Én biztos vagyok magamban. :)
2012. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a kedvenc énekesnőmet varrattam magamra, még csak 4hetes de nem bántam meg, mivel 8éve inspirál..:) sztem ha elhatározod magad és odajutsz akkor nemfogod megbánni nyugi:)
2013. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is egy ilyen marha vagyok. És egyáltalán nem bántam meg. Ha valaha feloszlik a banda vagy változik az ízlésem, az akkor is emlék, az életem egy szakaszát jelképezi. Szerintem ennyi.
2014. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!